Group Stage - 5
Farul Constanta
:
CFR Cluj
Universitatea Cluj
:
Rapid
Alexandria
:
Dumbrăviţa
Arges Pitesti
:
Universitatea Craiova
FC Hermannstadt
:
Chindia Targoviste
Ocna Mureș
:
Minaur Baia Mare
Group Stage - 4
Alexandria
:
Universitatea Cluj
Chindia Targoviste
:
Arges Pitesti
Ocna Mureș
:
Universitatea Craiova
Minaur Baia Mare
:
FC Hermannstadt
Sepsi Sf. Gheorghe
:
Voluntari
Petrolul
:
U Craiova 1948
Unirea Slobozia
:
Dinamo Bucuresti
FC Botosani
:
FCSB
Mioveni
:
UTA Arad
Otelul
:
SCM Gloria Buzău
Group Stage - 3
U Craiova 1948
:
Voluntari
Dinamo Bucuresti
:
Sepsi Sf. Gheorghe
Unirea Slobozia
:
Petrolul
Mioveni
:
FC Botosani
Otelul
:
FCSB
SCM Gloria Buzău
:
UTA Arad
Rapid
:
Farul Constanta
Dumbrăviţa
:
CFR Cluj
Group Stage - 1
Ocna Mureș
:
Chindia Targoviste
FC Hermannstadt
:
Universitatea Craiova
Group Stage - 2
Alexandria
:
Farul Constanta
Dumbrăviţa
:
Rapid
Dinamo Bucuresti
:
U Craiova 1948
Unirea Slobozia
:
Voluntari
SCM Gloria Buzău
:
FC Botosani
UTA Arad
:
FCSB
Otelul
:
Mioveni
Minaur Baia Mare
:
Arges Pitesti
Petrolul
:
Sepsi Sf. Gheorghe
Universitatea Cluj
:
CFR Cluj
Play-offs
Dumbrăviţa
0 : 0
Politehnica Iasi
Ripensia Timisoara
0 : 4
U Craiova 1948
Șoimii Lipova
 
2 : 4
SCM Gloria Buzău
CSA Steaua Bucureşti
1 : 2
Chindia Targoviste
Axiopolis
4 : 5
Minaur Baia Mare
 
ACS Foresta Suceava
0 : 1
UTA Arad
Jiul Petroşani
2 : 2
Otelul
CSM Reşiţa
0 : 4
Mioveni
Ocna Mureș
3 : 0
Slatina
U Craiova 1948
0 : 0
Unirea Slobozia
Viitorul Şelimbăr
0 : 4
Petrolul
CS Afumati
0 : 3
Rapid
Brașov Steagul Renaște
1 : 1
FC Hermannstadt
Alexandria
1 : 1
Csikszereda
Concordia
0 : 2
CFR Cluj
ACS Sirineasa
0 : 1
Dinamo Bucuresti
3rd Round
Șoimii Lipova
3 : 1
Sânmartin
Ghiroda şi Giarmata Vii
0 : 2
Ripensia Timisoara
Avântul Periam
0 : 1
Dumbrăviţa
Jiul Petroşani
3 : 0
Cetate Deva
 
Popești-Leordeni
0 : 0
Concordia
Alexandria
2 : 1
Progresul Spartac
Petrolul Potcoava
1 : 3
Slatina
CSM Reşiţa
2 : 0
FC Politehnica Timisoara
Flacăra Moreni
 
2 : 2
CSA Steaua Bucureşti
CSM Satu Mare
1 : 2
Minaur Baia Mare
U Craiova 1948
0 : 0
Unirea Dej
Ocna Mureș
1 : 1
Unirea Ungheni
Flacăra Horezu
2 : 3
ACS Sirineasa
Tunari
0 : 3
Dinamo Bucuresti
CS Afumati
0 : 0
Metaloglobus
Calarasi
1 : 5
Unirea Slobozia
Blejoi
0 : 4
SCM Gloria Buzău
Viitorul Ianca
1 : 3
Otelul
Municipal Braşov
0 : 3
Viitorul Şelimbăr
Târgu Secuiesc
0 : 5
Brașov Steagul Renaște
Stiinta Miroslava
1 : 3
Politehnica Iasi
Viitorul Darabani
2 : 1
ACS Foresta Suceava
Axiopolis
3 : 1
Unirea Constanța
Aerostar Bacau
0 : 4
Csikszereda
2nd Round
SJ Vaslui
2 : 0
Hușana Huși
Crişul Chişineu Criş
1 : 6
Șoimii Lipova
U Craiova 1948
1 : 0
Minerul Ocna Dej
CSM Lugoj
1 : 4
Ghiroda şi Giarmata Vii
Ocna Mureș
4 : 3
Metalurgistul Cugir
Jiul Petroşani
2 : 0
Gilortul
Flacăra Horezu
1 : 0
Viitorul Dăești
Petrolul Potcoava
3 : 2
Filiaşi
Unirea Bascov
0 : 3
Alexandria
Înainte Modelu
1 : 2
Calarasi
Flacăra Moreni
6 : 2
Pucioasa
Cetate Deva
2 : 1
Corvinul Hunedoara
Viitorul Cluj
5 : 0
Unirea Ungheni
Sânmartin
2 : 0
Bihor Oradea
Avântul Periam
3 : 1
Progresul Pecica
Voinţa Lupac
0 : 0
CSM Reşiţa
Recolta Gheorghe Doja
0 : 4
CS Afumati
Blejoi
0 : 0
Metalul Buzău
Axiopolis
3 : 1
Agricola Borcea
Viitorul Ianca
5 : 0
Braila
Municipal Braşov
3 : 2
Odorheiu Secuiesc
Târgu Secuiesc
3 : 2
Focşani
Dinamo Bacău
3 : 3
Aerostar Bacau
Stiinta Miroslava
5 : 0
SJ Vaslui
Şomuz Fălticeni
1 : 2
ACS Foresta Suceava
Viitorul Darabani
3 : 0
Dante Botoşani
Popești-Leordeni
6 : 0
Astra
1st Round
Viitorul Darabani
5 : 4
Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni
2 : 1
Ceahlăul Piatra Neamţ
Paşcani
1 : 2
Stiinta Miroslava
CSM Bacău
0 : 0
Dinamo Bacău
Sporting Lieşti
0 : 2
Aerostar Bacau
Râmnicu Sărat
2 : 3
Metalul Buzău
Sportul Chiscani
1 : 5
Viitorul Ianca
Făurei
2 : 5
Recolta Gheorghe Doja
CSM Fetești
0 : 1
Agricola Borcea
Olteniţa
0 : 1
Înainte Modelu
Dunărea Turris
1 : 2
Alexandria
Petrolul Potcoava
4 : 3
Sporting Roşiori
Filiaşi
3 : 1
Vediţa Coloneşti
Real Bradu
0 : 1
Unirea Bascov
Atletic United Ploiesti
0 : 4
Flacăra Moreni
Plopeni
0 : 1
Blejoi
Kids Tâmpa Braşov
0 : 1
Târgu Secuiesc
Municipal Braşov
4 : 0
Olimpic Cetate
Minerul Costeşti
0 : 2
Flacăra Horezu
Gilortul
3 : 0
Viitorul Şimian
Jiul Petroşani
7 : 1
Pandurii
Progresul Ezeriș
1 : 3
Voinţa Lupac
CSM Lugoj
7 : 2
Armata Aurul Brad
Avântul Periam
3 : 2
Pobeda Stár Bišnov
Frontiera Curtici
0 : 3
Progresul Pecica
Gloria Lunca Teuz Cermei
1 : 2
Șoimii Lipova
CS Luceafarul Oradea
2 : 9
Crişul Chişineu Criş
Crişul Sântandrei
1 : 2
Sânmartin
Arieşul Turda
0 : 9
Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj
3 : 4
Minerul Ocna Dej
Sportul Şimleu
1 : 1
SCM Zalău
Progresul Şomcuţa Mare
1 : 12
CSM Satu Mare
Avântul Reghin
1 : 2
U Craiova 1948
ACS Târgu Mureș 1898
1 : 5
Unirea Ungheni
Axiopolis
2 : 1
Gloria Albeşti
Unirea Alba Iulia
1 : 3
Ocna Mureș
Regional Finals
Victoria Horia
0 : 2
Viitorul Darabani
Someşul Feldru
2 : 4
Crişul Sântandrei
ACS Târgu Mureș 1898
2 : 1
Universitatea Alba Iulia
Turceni
0 : 1
CSM Lugoj
Roberto Ziduri
0 : 2
Dunărea Turris
Atletic United Ploiesti
4 : 1
Progresul Fundulea
Axiopolis
2 : 1
Unirea Braniştea
Regional Phase - 3
Axiopolis
7 : 2
Victoria Gugeşti
ARD Snagov
2 : 4
Atletic United Ploiesti
Regional Phase - 2
Sighetu Marmaţiei
10 : 1
Rapid Jibou
Recolta Dorolț
0 : 1
Crişul Sântandrei
Codlea
3 : 2
Inter Star
Turceni
2 : 1
Gloria al Oraşului Geoag
Recolta Danceu
1 : 2
CSM Lugoj
Roberto Ziduri
4 : 1
Sparta Râmnicu Vâlcea
Inter Câmpulung
4 : 1
Dunarea Calafat
Progresul Fundulea
1 : 0
CS Dinamo București
Regional Phase - 1
ACS Târgu Mureș 1898
7 : 1
Codlea
Nera Bogodinţi
0 : 4
Turceni
Victoria Felnac
6 : 2
Recolta Danceu
Oltul Curtişoara
4 : 5
Roberto Ziduri
Dunărea Turris
2 : 0
Inter Câmpulung
Iazu
0 : 3
Progresul Fundulea
Victoria Traian
0 : 12
Axiopolis
Unirea Braniştea
3 : 1
Voinţa Lanurile
Dunărea 2020 Giurgiu
4 : 3
ARD Snagov
Viitorul Darabani
5 : 1
Vaslui
Someşul Feldru
3 : 1
Sighetu Marmaţiei
Viitorul Liteni
1 : 2
Viitorul Darabani
Rapid Jibou
1 : 4
Someşul Feldru
Inter Star
1 : 6
ACS Târgu Mureș 1898
Universitatea Alba Iulia
2 : 0
Gheorgheni
Gloria al Oraşului Geoag
13 : 0
Nera Bogodinţi
CSM Lugoj
5 : 3
Victoria Felnac
Sparta Râmnicu Vâlcea
0 : 1
Oltul Curtişoara
Dunarea Calafat
1 : 3
Dunărea Turris
CS Dinamo București
8 : 0
Iazu
Victoria Gugeşti
10 : 2
Victoria Traian
Pescăruşul Sarichioi
1 : 8
Unirea Braniştea
Atletic United Ploiesti
2 : 2
Dunărea 2020 Giurgiu
Victoria Horia
2 : 1
Unirea Bacău
Vaslui
5 : 3
Viitorul Liteni