|
---|
№ | Player | Team | G | A |
---|---|---|---|---|
1 | M. Lupu | Corvinul Hunedoara | 4 | 0 |
2 | Ianis Stoica | Universitatea Cluj | 4 | 0 |
3 | Rúben Fonseca | Hermannstadt | 4 | 0 |
4 | M. Coman | Corvinul Hunedoara | 3 | 0 |
5 | V. Dumitrache | SCM Gloria Buzău | 3 | 0 |
6 | T. Chunchukov | CSA Steaua Bucureşti | 2 | 0 |
7 | A. López | Otelul | 2 | 0 |
8 | L. Bodri | Progresul Pecica | 2 | 0 |
9 | A. Bradu | Corvinul Hunedoara | 2 | 0 |
10 | A. Manolache | Corvinul Hunedoara | 2 | 0 |
11 | P. Simon | Alexandria | 2 | 0 |
12 | P. Mitrică | Tunari | 2 | 0 |
13 | A. Bani | Dinamo Bucuresti | 2 | 0 |
14 | C. Meșter | SCM Zalău | 2 | 0 |
15 | Marian Huja | Petrolul | 2 | 0 |
16 | M. Roman | Petrolul | 2 | 0 |
17 | C. Amzăr | Dinamo Bucuresti | 2 | 0 |
18 | G. Cîrjan | Otelul | 2 | 0 |
19 | J. Cissé | Otelul | 2 | 0 |
20 | F. Ilie | Universitatea Cluj | 2 | 0 |
Quarter-finals | ||
---|---|---|
Corvinul Hunedoara
|
|
CFR Cluj
|
U Craiova 1948
|
|
Voluntari
|
Universitatea Cluj
|
|
Hermannstadt
|
Universitatea Craiova
|
|
Otelul
|
Group Stage - 5 | ||
---|---|---|
Universitatea Craiova
|
|
Farul Constanta
|
UTA Arad
|
|
Voluntari
|
Tunari
|
|
SCM Gloria Buzău
|
SCM Zalău
|
|
Bihor Oradea
|
U Craiova 1948
|
|
FCSB
|
Dinamo Bucuresti
|
|
Otelul
|
Group Stage - 4 | ||
---|---|---|
Tunari
|
|
Voluntari
|
UTA Arad
|
|
Universitatea Craiova
|
SCM Gloria Buzău
|
|
Farul Constanta
|
Bihor Oradea
|
|
Dinamo Bucuresti
|
Rapid
|
|
CFR Cluj
|
Botosani
|
|
Universitatea Cluj
|
Alexandria
|
|
CSA Steaua Bucureşti
|
Petrolul
|
|
Sepsi OSK
|
Chindia Targoviste
|
|
Hermannstadt
|
Progresul Pecica
|
|
Corvinul Hunedoara
|
Group Stage - 3 | ||
---|---|---|
Corvinul Hunedoara
|
|
Sepsi OSK
|
Chindia Targoviste
|
|
Petrolul
|
Otelul
|
|
FCSB
|
SCM Zalău
|
|
U Craiova 1948
|
Progresul Pecica
|
|
Hermannstadt
|
CSA Steaua Bucureşti
|
|
Rapid
|
Alexandria
|
|
Botosani
|
Universitatea Cluj
|
|
CFR Cluj
|
Group Stage - 1 | ||
---|---|---|
Voluntari
|
|
Farul Constanta
|
SCM Gloria Buzău
|
|
UTA Arad
|
Group Stage - 2 | ||
---|---|---|
SCM Zalău
|
|
Otelul
|
Dinamo Bucuresti
|
|
U Craiova 1948
|
Progresul Pecica
|
|
Petrolul
|
Tunari
|
|
Universitatea Craiova
|
Corvinul Hunedoara
|
|
Chindia Targoviste
|
Hermannstadt
|
|
Sepsi OSK
|
Bihor Oradea
|
|
FCSB
|
CSA Steaua Bucureşti
|
|
Universitatea Cluj
|
Alexandria
|
|
CFR Cluj
|
Botosani
|
|
Rapid
|
Play-offs | ||
---|---|---|
FC Bacau
|
|
Otelul
|
Viitorul Şelimbăr
|
|
Voluntari
|
Phoenix Buziaș
|
|
Chindia Targoviste
|
Cetate Deva
|
|
SCM Gloria Buzău
|
Metaloglobus
|
|
Dinamo Bucuresti
|
Bihor Oradea
|
|
Arges Pitesti
|
Mioveni
|
|
Botosani
|
Progresul Pecica
|
|
Viitorul Şimian
|
Alexandria
|
|
Concordia
|
Unirea Dej
|
|
CSA Steaua Bucureşti
|
Viitorul Ianca
|
|
Tunari
|
Corvinul Hunedoara
|
|
Csikszereda
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
|
|
Universitatea Cluj
|
Unirea Slobozia
|
|
Hermannstadt
|
SCM Zalău
|
|
Politehnica Iasi
|
Dumbrăviţa
|
|
UTA Arad
|
3rd Round | ||
---|---|---|
SCM Zalău
|
|
Minaur Baia Mare
|
Sănătatea Cluj
|
|
Bihor Oradea
|
Progresul Pecica
|
|
Șoimii Lipova
|
Unirea Ungheni
|
|
Unirea Dej
|
Ghiroda şi Giarmata Vii
|
|
Dumbrăviţa
|
Phoenix Buziaș
|
|
CSM Reşiţa
|
Viitorul Şimian
|
|
ACS Sirineasa
|
Universitatea Alba Iulia
|
|
Cetate Deva
|
Jiul Petroşani
|
|
Corvinul Hunedoara
|
Muscelul Câmpulung Elite
|
|
Viitorul Şelimbăr
|
Alexandria
|
|
Slatina
|
Blejoi
|
|
Chindia Targoviste
|
Tunari
|
|
Progresul Spartac
|
CS Afumati
|
|
Concordia
|
Calarasi
|
|
CSA Steaua Bucureşti
|
Viitorul Ianca
|
|
Metalul Buzău
|
Plopeni
|
|
SCM Gloria Buzău
|
FC Bacau
|
|
Rapid Brodoc
|
Odorheiu Secuiesc
|
|
Csikszereda
|
Bucovina Rădăuţi
|
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
|
Popești-Leordeni
|
|
Metaloglobus
|
Axiopolis
|
|
Unirea Slobozia
|
Vediţa Coloneşti
|
|
Arges Pitesti
|
CSM Ramnicu Valcea
|
|
Mioveni
|
2nd Round | ||
---|---|---|
Viitorul Ianca
|
|
Unirea Braniştea
|
Sânmartin
|
|
Bihor Oradea
|
Crişul Chişineu Criş
|
|
Șoimii Lipova
|
Ineu
|
|
Progresul Pecica
|
Sănătatea Cluj
|
|
Viitorul Cluj
|
SCM Zalău
|
|
U Craiova 1948
|
CSM Satu Mare
|
|
Minaur Baia Mare
|
Odorheiu Secuiesc
|
|
Brașov Steagul Renaște
|
ACS Târgu Mureș 1898
|
|
Unirea Ungheni
|
Universitatea Alba Iulia
|
|
Metalurgistul Cugir
|
Phoenix Buziaș
|
|
FC Politehnica Timisoara
|
Voinţa Lupac
|
|
CSM Reşiţa
|
Jiul Petroşani
|
|
Flacăra Horezu
|
Olimpic Zărneşti
|
|
Muscelul Câmpulung Elite
|
Viitorul Şimian
|
|
Filiaşi
|
Flacăra Moreni
|
|
Plopeni
|
CSM Ramnicu Valcea
|
|
Viitorul Dăești
|
Unirea Bascov
|
|
CS Afumati
|
Gloria Băneasa
|
|
Calarasi
|
Viitorul Ileana
|
|
Popești-Leordeni
|
Păuleşti
|
|
Metalul Buzău
|
Râmnicu Sărat
|
|
Blejoi
|
Rapid Brodoc
|
|
Sporting Lieşti
|
FC Bacau
|
|
CSM Bacău
|
Şomuz Fălticeni
|
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
|
Bucovina Rădăuţi
|
|
ACS Foresta Suceava
|
Gloria al Oraşului Geoag
|
|
Cetate Deva
|
Ghiroda şi Giarmata Vii
|
|
Ripensia Timisoara
|
Axiopolis
|
|
Amara
|
1st Round | ||
---|---|---|
CSM Ramnicu Valcea
|
|
Minerul Costeşti
|
Avrig
|
|
Metalurgistul Cugir
|
Vaslui
|
|
Rapid Brodoc
|
Gloria al Oraşului Geoag
|
|
Armata Aurul Brad
|
Viitorul Şimian
|
|
Gilortul
|
Retezatul Haţeg
|
|
Jiul Petroşani
|
Pobeda Stár Bišnov
|
|
Phoenix Buziaș
|
Avântul Periam
|
|
Progresul Pecica
|
Gloria Lunca Teuz Cermei
|
|
Ineu
|
Diosig-Bihardiószeg
|
|
Crişul Chişineu Criş
|
Victoria Carei
|
|
SCM Zalău
|
Sighetu Marmaţiei
|
|
CSM Satu Mare
|
Viitorul Cluj
|
|
Minerul Ocna Dej
|
Ocna Mureș
|
|
Sănătatea Cluj
|
Universitatea Alba Iulia
|
|
Unirea Alba Iulia
|
Muscelul Câmpulung Elite
|
|
Olimpic Cetate
|
Kids Tâmpa Braşov
|
|
Olimpic Zărneşti
|
Odorheiu Secuiesc
|
|
Municipal Braşov
|
Viitorul Darabani
|
|
Bucovina Rădăuţi
|
Şomuz Fălticeni
|
|
Stiinta Miroslava
|
Târgu Secuiesc
|
|
CSM Bacău
|
Focşani
|
|
Sporting Lieşti
|
Amara
|
|
Recolta Gheorghe Doja
|
Voința Limpeziș
|
|
Păuleşti
|
Gloria Băneasa
|
|
Gloria Albeşti
|
Calarasi
|
|
Înainte Modelu
|
Viitorul Ileana
|
|
CS Dinamo București
|
Petrolul Potcoava
|
|
Dunărea Turris
|
Vediţa Coloneşti
|
|
Sporting Roşiori
|
Pucioasa
|
|
Flacăra Moreni
|
Cozia Călimăneşti
|
|
Flacăra Horezu
|
FC Bacau
|
|
Aerostar Bacau
|
Avântul Reghin
|
|
ACS Târgu Mureș 1898
|
Axiopolis
|
|
Agricola Borcea
|
Braila
|
|
Viitorul Ianca
|
Regional Finals | ||
---|---|---|
USV Iaşi
|
|
Vaslui
|
Diosig-Bihardiószeg
|
|
Ştiinţa Beltiug
|
Gloria al Oraşului Geoag
|
|
Viitorul Arad
|
CSM Ramnicu Valcea
|
|
Avântul Pieleşti
|
CSM Fetești
|
|
Viitorul Ileana
|
Avrig
|
|
Tirgu Mures
|
Axiopolis
|
|
Hamangia Baia
|
Regional Phase - 5 | ||
---|---|---|
Cristian
|
|
Tirgu Mures
|
Regional Phase - 4 | ||
---|---|---|
Tirgu Mures
|
|
Golimpiakosz Odorheiu
|
Voinţa Maşloc
|
|
Gloria al Oraşului Geoag
|
Magica Balta
|
|
Recolta Danceu
|
Rapid Buzescu
|
|
CSM Ramnicu Valcea
|
Roberto Ziduri
|
|
Avântul Pieleşti
|
CSM Fetești
|
|
CSO Boldeşti-Scăeni
|
Luceafărul Trestieni
|
|
Viitorul Ileana
|
Victoria Traian
|
|
Team Săgeata
|
Hamangia Baia
|
|
CSM Adjud
|
Regional Phase - 3 | ||
---|---|---|
CSO Boldeşti-Scăeni
|
|
Ştefăneşti
|
Viitorul Ileana
|
|
CS Dinamo București
|
Team Săgeata
|
|
Axiopolis
|
CSM Adjud
|
|
Voinţa Cudalbi
|
Unirea Curteşti
|
|
USV Iaşi
|
Vaslui
|
|
Viitorul Liteni
|
Ardealul Crişeni
|
|
Diosig-Bihardiószeg
|
Ştiinţa Beltiug
|
|
Minerul Rodna
|
Avrig
|
|
Industria Galda de Jos
|
Regional Phase - 2 | ||
---|---|---|
USV Iaşi
|
|
Victoria Horia
|
Viitorul Liteni
|
|
Gauss Bacău
|
Diosig-Bihardiószeg
|
|
Vulturul Mintiu Gherlii
|
Minerul Rodna
|
|
Academica Recea
|
Industria Galda de Jos
|
|
Stăruința Zagon
|
Gloria al Oraşului Geoag
|
|
Vulturii Fărcăşeşti
|
Recolta Danceu
|
|
Viitorul Arad
|
CSM Ramnicu Valcea
|
|
Speed Academy
|
Avântul Pieleşti
|
|
Iris Titulescu
|
Regional Phase - 1 | ||
---|---|---|
Voinţa Cudalbi
|
|
Hamangia Baia
|
CS Dinamo București
|
|
Luceafărul Trestieni
|
Ştefăneşti
|
|
CSM Fetești
|
Victoria Horia
|
|
Unirea Curteşti
|
Gauss Bacău
|
|
Vaslui
|
Vulturul Mintiu Gherlii
|
|
Ardealul Crişeni
|
Academica Recea
|
|
Ştiinţa Beltiug
|
Golimpiakosz Odorheiu
|
|
Cristian
|
Stăruința Zagon
|
|
Avrig
|
Vulturii Fărcăşeşti
|
|
Voinţa Maşloc
|
Viitorul Arad
|
|
Magica Balta
|
Speed Academy
|
|
Rapid Buzescu
|
Iris Titulescu
|
|
Roberto Ziduri
|
Axiopolis
|
|
Victoria Traian
|