Player Team G A
1 B. Finne Brann 5 0
2 J. Aslaksrud Kjelsas 4 0
3 K. Opseth Sarpsborg 08 4 0
4 M. Ofkir Valerenga 3 0
5 E. Breivik Molde 2 0
6 F. Moumbagna Bodo Glimt 2 0
7 A. Grønbæk Bodo Glimt 2 0
8 P. Berg Bodo Glimt 2 0
9 U. Saltnes Bodo Glimt 2 0
10 T. Børven Valerenga 2 0
11 F. Brattbakk Raufoss 2 0
12 J. Enkerud Ham-Kam 2 0
13 E. Kitolano Molde 2 0
14 O. Brynhildsen Molde 2 0
15 R. Vinge Kjelsas 2 0
16 L. Mettler Raufoss 2 0
17 D. Sissoko Brattvåg 2 0
18 R. Wiedesheim-Paul Ham-Kam 2 0
19 J. Braut Brunes Stromsgodset 2 0
20 S. Sandal KFUM Oslo 2 0
2nd Round
Skeid
:
Raufoss
Kjelsas
:
Kongsvinger
Bærum
:
Stabaek
Frigg
:
KFUM Oslo
Torvastad
:
Viking
Strommen
:
Lillestrom
Ull/Kisa
:
Rosenborg
Eidsvold
:
Mjondalen
Elverum
:
Ham-Kam
Fram
:
Arendal
Pors Grenland
:
ODD Ballklubb
Jerv
:
Stromsgodset
Flekkerøy
:
Egersund
Råde
:
Moss
Mandalskameratene
:
Bryne
Askøy
:
Brann
Skjervøy
:
Alta
Fløya
:
Tromso
Tromsdalen Uil
:
Lyn
Junkeren
:
Bodo Glimt
Melhus
:
Ranheim
Stjørdals-Blink
:
Levanger
Træff
:
Kristiansund
Strindheim
:
Molde
hodd
:
Aalesund
Stord
:
Lysekloster
Bjarg
:
Asane
Frøya
:
Sogndal
Vard
:
Sandnes ULF
Oppsal
:
Valerenga
Eik-Tønsberg
:
Fredrikstad
Hønefoss
:
Sarpsborg 08
1st Round
Brønnøysund
0 : 6
Bodo Glimt
Kirkenes
0 : 11
Alta
Union Carl Berner
0 : 3
Valerenga
Førde
2 : 6
Sogndal
Randesund
0 : 2
Jerv
Bossekop
1 : 3
Skjervøy
Mandalskameratene
1 : 1
Start
Flekkerøy
1 : 0
Sandefjord
Hei
0 : 1
Pors Grenland
Fram
2 : 1
Notodden
Ørn Horten
0 : 3
Mjondalen
Åskollen
1 : 3
ODD Ballklubb
Ridabu
0 : 5
Ham-Kam
Nybergsund
0 : 8
Kongsvinger
Hønefoss
5 : 0
Gjøvik-Lyn
Bjørkelangen
0 : 7
Lillestrom
Gjelleråsen
 
2 : 4
Strommen
Lørenskog
1 : 2
Ull/Kisa
Årvoll
0 : 2
KFUM Oslo
Heming
 
0 : 2
Lyn
Frigg
3 : 1
Grorud
Nordstrand
0 : 1
Kjelsas
Oppsal
3 : 1
Follo
Drøbak / Frogn
0 : 10
Fredrikstad
Sarpsborg
1 : 5
Sarpsborg 08
Mjølner
1 : 2
Fløya
Fjøra
2 : 5
Asane
Spjelkavik
0 : 2
Aalesund
Vidar
0 : 1
Egersund
Tiller
0 : 3
Ranheim
Trygg/Lade
2 : 3
Stjørdals-Blink
Træff
5 : 1
Surnadal
Eide
0 : 5
Molde
Brattvåg
1 : 2
Kristiansund
Rana
0 : 3
Junkeren
Mosjøen
0 : 4
Levanger
Melhus
1 : 0
Byåsen
Os
0 : 2
Frøya
Fana
0 : 2
Lysekloster
Sandviken
4 : 6
Bjarg
Sortland
0 : 6
Tromso
Nardo
2 : 4
Strindheim
Stord
4 : 4
Djerv
Torvastad
1 : 1
Haugesund
Senja
1 : 6
Tromsdalen Uil
Madla
3 : 5
Vard
Varhaug
0 : 5
Viking
Sverresborg
0 : 6
Rosenborg
Brodd
 
1 : 3
Sandnes ULF
Hallingdal
0 : 7
Stromsgodset
Asker
0 : 2
Stabaek
Gamle Oslo
0 : 2
Skeid
Råde
2 : 0
Kvik Halden
Funnefoss / Vormsund
0 : 2
Eidsvold
Skreia
0 : 8
Raufoss
Express
1 : 2
Arendal
Lyngbø
1 : 7
Brann
Forus og Gausel
0 : 10
Bryne
Ullern
0 : 2
Bærum
Askøy
4 : 4
Sotra
Volda
1 : 6
hodd
Sprint-Jeløy
0 : 3
Moss
Toten
 
1 : 3
Elverum
Flint
0 : 6
Eik-Tønsberg