Player Team G A
1 T. Rataj Opava 4 0
2 L. Buchvaldek Dukla praha 4 0
3 V. Olatunji Sparta Prague 3 0
4 M. Vydra Viktoria Plzen 3 0
5 J. Kopic Viktoria Plzen 3 0
6 T. Chorý Viktoria Plzen 3 0
7 M. Douděra Dukla praha 3 0
8 I. Traoré Viktoria Plzen 3 0
9 J. Jakab Slovan Velvary 3 0
10 L. Mužík Bohemians 1905 3 0
11 J. Suchan Ceske Budejovice 3 0
12 M. Kozák Bohemians 1905 3 0
13 P. Brandner Slovacko 3 0
14 P. Šulc Viktoria Plzen 2 0
15 M. Kopečný Opava 2 0
16 F. Horský Slovan Liberec 2 0
17 J. Chramosta Jablonec 2 0
18 M. Ševčík Sparta Prague 2 0
19 A. Alégué Jablonec 2 0
20 D. Mareček Mlada Boleslav 2 0
Final
Viktoria Plzen
 
1 : 2
Sparta Prague
Semi-finals
Opava
0 : 2
Sparta Prague
Viktoria Plzen
3 : 0
Zlin
Quarter-finals
Opava
2 : 0
Dukla praha
 
Zlin
 
2 : 1
Slovan Liberec
 
Slavia Prague
2 : 3
Sparta Prague
 
Jablonec
0 : 3
Viktoria Plzen
Round of 16
Dukla praha
3 : 1
Vyskov
Slovan Liberec
1 : 0
Mlada Boleslav
Bohemians 1905
1 : 2
Sparta Prague
Banik Ostrava
0 : 1
Zlin
Sigma Olomouc
1 : 3
Viktoria Plzen
Ceske Budejovice
1 : 2
Jablonec
Slovan Velvary
1 : 2
Opava
Hradec Kralove
0 : 2
Slavia Prague
3rd Round
Kladno
0 : 2
Slovan Liberec
Mlada Boleslav
4 : 2
Prostejov
 
Opava
3 : 2
Zbrojovka Brno
Sokol Zápy
 
1 : 2
Banik Ostrava
Jiskra Domažlice
 
1 : 1
Jablonec
Slovan Velvary
1 : 1
Pardubice
Hanacka
0 : 2
Slavia Prague
Vyskov
1 : 0
Teplice
 
Lisen
0 : 1
Sparta Prague
Vysocina Jihlava
0 : 1
Hradec Kralove
Slovacko
3 : 4
Dukla praha
Ceske Budejovice
2 : 0
Chrudim
Uničov
 
1 : 2
Zlin
Kolín
1 : 7
Bohemians 1905
Viktoria Zizkov
0 : 1
Sigma Olomouc
Mariánské Lázně
0 : 10
Viktoria Plzen
2nd Round
Holešov
0 : 7
Opava
Velké Hamry
 
1 : 3
Ceske Budejovice
 
Sokol Nespeky
1 : 6
Vysocina Jihlava
Viktoria Otrokovice
1 : 5
Vyskov
Hlučín
0 : 2
Banik Ostrava
Třinec
1 : 4
Sigma Olomouc
Jiskra Domažlice
2 : 0
Pribram
Sokol Lanžhot
0 : 1
Zlin
Vsetín
0 : 4
Zbrojovka Brno
Unie Hlubina
0 : 8
Slovacko
Kolín
3 : 1
Chlumec nad Cidlinou
Strání
1 : 2
Hanacka
Sokol Brozany
3 : 4
Teplice
Baník Most
0 : 3
Pardubice
Mlada Boleslav
4 : 2
Ústí nad Labem
Admira Praha
1 : 5
Jablonec
Znojmo
2 : 4
Prostejov
Uničov
1 : 0
Karvina
Loko Vltavín
0 : 3
Dukla praha
Sokol Zápy
1 : 0
Taborsko
Arsenal Česká Lípa
1 : 2
Chrudim
Petřín Plzeň
0 : 1
Mariánské Lázně
Kladno
2 : 1
Varnsdorf
Hlinsko
 
1 : 2
Lisen
Spartak Soběslav
2 : 4
Hradec Kralove
Povltava FA
1 : 6
Viktoria Zizkov
Slovan Velvary
1 : 1
Vlasim
1st Round
Turnov
1 : 2
Arsenal Česká Lípa
Sokol Lanžhot
2 : 2
Start Brno
 
Doubravka
1 : 4
Jiskra Domažlice
Řepiště
0 : 26
Prostejov
Ždírec nad Doubravou
1 : 4
Zbrojovka Brno
Hodonín
2 : 2
Vyskov
Vsetín
3 : 1
Kozlovice
Slavia Hradec Králové
0 : 2
Chrudim
Holešov
4 : 1
MILO Olomouc
Havířov
0 : 2
Unie Hlubina
Sokol Hostouň
1 : 4
Dukla praha
Klatovy
1 : 6
Taborsko
Havlíčkův Brod
0 : 8
Vysocina Jihlava
Kladno
1 : 0
Králův Dvůr
Hlinsko
1 : 0
Sokol Živanice
Mariánské Lázně
4 : 0
Karlovy Vary
Štětí
 
 
2 : 3
Ústí nad Labem
 
Újezd Praha 4
0 : 1
Slovan Velvary
Český Brod
 
0 : 3
Loko Vltavín
Slavoj Český Krumlov
0 : 7
Vlasim
Sokol Nespeky
6 : 3
Motorlet Praha
Otava Katovice
1 : 2
Pribram
Benátky nad Jizerou
0 : 3
Sokol Zápy
Vítkovice
0 : 4
Třinec
Petřín Plzeň
2 : 1
Přeštice
Chomutov
0 : 2
Sokol Brozany
Čáslav
1 : 2
Admira Praha
Brandýs nad Labem
0 : 2
Chlumec nad Cidlinou
Neratovice-Byškovice
0 : 1
Baník Most
Jiskra Rýmařov
0 : 4
Hlučín
Šumperk
1 : 5
Opava
Viktoria Otrokovice
3 : 1
Frýdek-Místek
Žďár nad Sázavou
0 : 3
Znojmo
Vrchovina
1 : 3
Lisen
Strání
1 : 0
Slovan Rosice
Velké Hamry
2 : 1
Přepeře
Kosmonosy
1 : 4
Varnsdorf
Tatran Bohunice
2 : 4
Hanacka
Spartak Soběslav
1 : 0
Písek
Cidlina Novy Bydzov
0 : 1
Kolín
Benešov
1 : 2
Povltava FA
Hranice
0 : 1
Uničov
Ústí nad Orlicí
0 : 5
Viktoria Zizkov
2nd Preliminary Round
Bzenec
0 : 3
Sokol Lanžhot
Slavičín
0 : 1
Viktoria Otrokovice
Baťov
2 : 4
Hodonín
Humpolec
1 : 3
Žďár nad Sázavou
Hořovicko
1 : 2
Sokol Hostouň
Slavia Hradec Králové
2 : 0
Vysoké Mýto
Beskyd Frenštát
1 : 2
Vítkovice
Hřebeč
3 : 4
Újezd Praha 4
Spoje Praha
1 : 3
Benátky nad Jizerou
Olympie Březová
4 : 5
Mariánské Lázně
Petřín Plzeň
2 : 1
Hvězda Cheb
Velké Hamry
6 : 1
Trutnov
Přeštice
8 : 0
Ostrov
Polanka nad Odrou
0 : 1
Hlučín
Sokol Nespeky
2 : 1
Komárov
Tachov
1 : 3
Klatovy
Skaštice
0 : 3
Slovan Rosice
Břidličná
0 : 6
Uničov
Jiskra Rýmařov
3 : 2
Krnov
Libišany
3 : 9
Cidlina Novy Bydzov
Letohrad
0 : 2
Hlinsko
Rokycany
1 : 2
Doubravka
Chomutov
3 : 1
Aritma Praha
 
Holešov
2 : 1
Uherský Brod
Kostelec na Hané
0 : 8
Tatran Bohunice
Bílovec
0 : 3
Frýdek-Místek
Chrastava
0 : 2
Turnov
MILO Olomouc
5 : 3
Blansko
Tempo Praha
2 : 3
Kladno
 
Tatran Všechovice
0 : 1
Hranice
Vsetín
7 : 1
Valašské Meziříčí
Řepiště
3 : 1
Nový Jičín
Havířov
2 : 1
Bospor Bohumín
Pelhřimov
0 : 2
Havlíčkův Brod
Sokol Čechovice
1 : 5
Kozlovice
Jeseník
0 : 2
Šumperk
 
Dálnice Speřice
 
0 : 2
Ždírec nad Doubravou
 
Stará Říše
0 : 2
Znojmo
Kuřim
1 : 2
Vrchovina
Český Brod
2 : 0
Slaný
Sokol Tasovice
3 : 5
Start Brno
Unie Hlubina
2 : 1
Frýdlant
Strání
5 : 3
Břeclav
Baník Modlany
2 : 2
Štětí
Hluboka nad Vltavou
1 : 1
Spartak Soběslav
Spartak Průhonice
0 : 6
Benešov
1st Preliminary Round
Vratimov
2 : 6
Beskyd Frenštát
Jeseník
2 : 0
Slavoj Olympia Bruntál
Sokol Čechovice
3 : 0
Viktorie Přerov
Kostelec na Hané
4 : 1
HFK Olomouc
Nová Ves NMM
1 : 3
Humpolec
Kuřim
2 : 0
Velké Meziříčí
Petřvald na Moravě
2 : 4
Bílovec