|
---|
№ | Player | Team | G | A |
---|---|---|---|---|
1 | L. Buchvaldek | Dukla praha | 4 | 0 |
2 | T. Rataj | Opava | 4 | 0 |
3 | M. Douděra | Dukla praha | 3 | 0 |
4 | J. Jakab | Slovan Velvary | 3 | 0 |
5 | L. Mužík | Bohemians 1905 | 3 | 0 |
6 | J. Suchan | Ceske Budejovice | 3 | 0 |
7 | I. Traoré | Viktoria Plzen | 3 | 0 |
8 | M. Vydra | Viktoria Plzen | 3 | 0 |
9 | M. Kozák | Bohemians 1905 | 3 | 0 |
10 | P. Brandner | Slovacko | 3 | 0 |
11 | F. Horský | Slovan Liberec | 2 | 0 |
12 | V. Olatunji | Sparta Prague | 2 | 0 |
13 | M. Kopečný | Opava | 2 | 0 |
14 | J. Kopic | Viktoria Plzen | 2 | 0 |
15 | J. Chramosta | Jablonec | 2 | 0 |
16 | D. Mareček | Mlada Boleslav | 2 | 0 |
17 | L. Almási | Banik Ostrava | 2 | 0 |
18 | P. Šulc | Viktoria Plzen | 2 | 0 |
19 | O. Vintr | Vyskov | 2 | 0 |
20 | M. Ševčík | Sparta Prague | 2 | 0 |
Semi-finals | ||
---|---|---|
Opava
|
|
Sparta Prague
|
Quarter-finals | ||
---|---|---|
Opava
|
|
Dukla praha
|
Zlin
|
|
Slovan Liberec
|
Slavia Prague
|
|
Sparta Prague
|
Jablonec
|
|
Viktoria Plzen
|
Round of 16 | ||
---|---|---|
Dukla praha
|
|
Vyskov
|
Slovan Liberec
|
|
Mlada Boleslav
|
Bohemians 1905
|
|
Sparta Prague
|
Banik Ostrava
|
|
Zlin
|
Sigma Olomouc
|
|
Viktoria Plzen
|
Ceske Budejovice
|
|
Jablonec
|
Slovan Velvary
|
|
Opava
|
Hradec Kralove
|
|
Slavia Prague
|
3rd Round | ||
---|---|---|
Kladno
|
|
Slovan Liberec
|
Mlada Boleslav
|
|
Prostejov
|
Opava
|
|
Zbrojovka Brno
|
Sokol Zápy
|
|
Banik Ostrava
|
Jiskra Domažlice
|
|
Jablonec
|
Slovan Velvary
|
|
Pardubice
|
Hanacka
|
|
Slavia Prague
|
Vyskov
|
|
Teplice
|
Lisen
|
|
Sparta Prague
|
Vysocina Jihlava
|
|
Hradec Kralove
|
Slovacko
|
|
Dukla praha
|
Ceske Budejovice
|
|
Chrudim
|
Uničov
|
|
Zlin
|
Kolín
|
|
Bohemians 1905
|
Viktoria Zizkov
|
|
Sigma Olomouc
|
Mariánské Lázně
|
|
Viktoria Plzen
|
2nd Round | ||
---|---|---|
Holešov
|
|
Opava
|
Velké Hamry
|
|
Ceske Budejovice
|
Sokol Nespeky
|
|
Vysocina Jihlava
|
Viktoria Otrokovice
|
|
Vyskov
|
Hlučín
|
|
Banik Ostrava
|
Třinec
|
|
Sigma Olomouc
|
Jiskra Domažlice
|
|
Pribram
|
Sokol Lanžhot
|
|
Zlin
|
Vsetín
|
|
Zbrojovka Brno
|
Unie Hlubina
|
|
Slovacko
|
Kolín
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Strání
|
|
Hanacka
|
Sokol Brozany
|
|
Teplice
|
Baník Most
|
|
Pardubice
|
Mlada Boleslav
|
|
Ústí nad Labem
|
Admira Praha
|
|
Jablonec
|
Znojmo
|
|
Prostejov
|
Uničov
|
|
Karvina
|
Loko Vltavín
|
|
Dukla praha
|
Sokol Zápy
|
|
Taborsko
|
Arsenal Česká Lípa
|
|
Chrudim
|
Petřín Plzeň
|
|
Mariánské Lázně
|
Kladno
|
|
Varnsdorf
|
Hlinsko
|
|
Lisen
|
Spartak Soběslav
|
|
Hradec Kralove
|
Povltava FA
|
|
Viktoria Zizkov
|
Slovan Velvary
|
|
Vlasim
|
1st Round | ||
---|---|---|
Turnov
|
|
Arsenal Česká Lípa
|
Sokol Lanžhot
|
|
Start Brno
|
Doubravka
|
|
Jiskra Domažlice
|
Řepiště
|
|
Prostejov
|
Ždírec nad Doubravou
|
|
Zbrojovka Brno
|
Hodonín
|
|
Vyskov
|
Vsetín
|
|
Kozlovice
|
Slavia Hradec Králové
|
|
Chrudim
|
Holešov
|
|
MILO Olomouc
|
Havířov
|
|
Unie Hlubina
|
Sokol Hostouň
|
|
Dukla praha
|
Klatovy
|
|
Taborsko
|
Havlíčkův Brod
|
|
Vysocina Jihlava
|
Kladno
|
|
Králův Dvůr
|
Hlinsko
|
|
Sokol Živanice
|
Mariánské Lázně
|
|
Karlovy Vary
|
Štětí
|
|
Ústí nad Labem
|
Újezd Praha 4
|
|
Slovan Velvary
|
Český Brod
|
|
Loko Vltavín
|
Slavoj Český Krumlov
|
|
Vlasim
|
Sokol Nespeky
|
|
Motorlet Praha
|
Otava Katovice
|
|
Pribram
|
Benátky nad Jizerou
|
|
Sokol Zápy
|
Vítkovice
|
|
Třinec
|
Petřín Plzeň
|
|
Přeštice
|
Chomutov
|
|
Sokol Brozany
|
Čáslav
|
|
Admira Praha
|
Brandýs nad Labem
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Neratovice-Byškovice
|
|
Baník Most
|
Jiskra Rýmařov
|
|
Hlučín
|
Šumperk
|
|
Opava
|
Viktoria Otrokovice
|
|
Frýdek-Místek
|
Žďár nad Sázavou
|
|
Znojmo
|
Vrchovina
|
|
Lisen
|
Strání
|
|
Slovan Rosice
|
Velké Hamry
|
|
Přepeře
|
Kosmonosy
|
|
Varnsdorf
|
Tatran Bohunice
|
|
Hanacka
|
Spartak Soběslav
|
|
Písek
|
Cidlina Novy Bydzov
|
|
Kolín
|
Benešov
|
|
Povltava FA
|
Hranice
|
|
Uničov
|
Ústí nad Orlicí
|
|
Viktoria Zizkov
|
2nd Preliminary Round | ||
---|---|---|
Bzenec
|
|
Sokol Lanžhot
|
Slavičín
|
|
Viktoria Otrokovice
|
Baťov
|
|
Hodonín
|
Humpolec
|
|
Žďár nad Sázavou
|
Hořovicko
|
|
Sokol Hostouň
|
Slavia Hradec Králové
|
|
Vysoké Mýto
|
Beskyd Frenštát
|
|
Vítkovice
|
Hřebeč
|
|
Újezd Praha 4
|
Spoje Praha
|
|
Benátky nad Jizerou
|
Olympie Březová
|
|
Mariánské Lázně
|
Petřín Plzeň
|
|
Hvězda Cheb
|
Velké Hamry
|
|
Trutnov
|
Přeštice
|
|
Ostrov
|
Polanka nad Odrou
|
|
Hlučín
|
Sokol Nespeky
|
|
Komárov
|
Tachov
|
|
Klatovy
|
Skaštice
|
|
Slovan Rosice
|
Břidličná
|
|
Uničov
|
Jiskra Rýmařov
|
|
Krnov
|
Libišany
|
|
Cidlina Novy Bydzov
|
Letohrad
|
|
Hlinsko
|
Rokycany
|
|
Doubravka
|
Chomutov
|
|
Aritma Praha
|
Holešov
|
|
Uherský Brod
|
Kostelec na Hané
|
|
Tatran Bohunice
|
Bílovec
|
|
Frýdek-Místek
|
Chrastava
|
|
Turnov
|
MILO Olomouc
|
|
Blansko
|
Tempo Praha
|
|
Kladno
|
Tatran Všechovice
|
|
Hranice
|
Vsetín
|
|
Valašské Meziříčí
|
Řepiště
|
|
Nový Jičín
|
Havířov
|
|
Bospor Bohumín
|
Pelhřimov
|
|
Havlíčkův Brod
|
Sokol Čechovice
|
|
Kozlovice
|
Jeseník
|
|
Šumperk
|
Dálnice Speřice
|
|
Ždírec nad Doubravou
|
Stará Říše
|
|
Znojmo
|
Kuřim
|
|
Vrchovina
|
Český Brod
|
|
Slaný
|
Sokol Tasovice
|
|
Start Brno
|
Unie Hlubina
|
|
Frýdlant
|
Strání
|
|
Břeclav
|
Baník Modlany
|
|
Štětí
|
Hluboka nad Vltavou
|
|
Spartak Soběslav
|
Spartak Průhonice
|
|
Benešov
|
1st Preliminary Round | ||
---|---|---|
Vratimov
|
|
Beskyd Frenštát
|
Jeseník
|
|
Slavoj Olympia Bruntál
|
Sokol Čechovice
|
|
Viktorie Přerov
|
Kostelec na Hané
|
|
HFK Olomouc
|
Nová Ves NMM
|
|
Humpolec
|
Kuřim
|
|
Velké Meziříčí
|
Petřvald na Moravě
|
|
Bílovec
|