Player Team G A
1 Bünyamin Balat Şanlıurfaspor 5 0
2 Murat Torun Ağrı 1970 4 0
3 Ensar Arslan Kırklarelispor 4 0
4 B. Assombalonga Adana Demirspor 4 0
5 İbrahim Kaya Elazığ Belediyespor FK 3 0
6 Berk Yiğit Karadağ Ankaraspor 3 0
7 Furkan Polat Etimesgut Belediyespor 3 0
8 Sinan Uzun Boyabat 1868 Spor 3 0
9 E. Öztümer Adana Demirspor 3 0
10 Reha Kurt Çatalcaspor 3 0
11 A. Demirel Kasimpasa 3 0
12 Ahmet Sağat Samsunspor 3 0
13 İbrahim Koca Gümüşhanespor 2 0
14 Mustafa Ethem Erboğa Şanlıurfaspor 2 0
15 Burak Seres Ağrı 1970 2 0
16 Doğacan Diker Kırşehir Belediyespor 2 0
17 Hasan Çavdar Karaman Belediyespor 2 0
18 Melih İnan Keçiörengücü 2 0
19 Ahmet Kutlu Ağrı 1970 2 0
20 Cem Aktaş Utaş Uşakspor 2 0
5th Round
Kasimpasa
:
Ümraniyespor
Istanbul Basaksehir
:
Goztepe
Besiktas
:
Şanlıurfaspor
Konyaspor
:
BB Bodrumspor
Karagumruk
:
Utaş Uşakspor
Fenerbahce
:
Istanbulspor
Giresunspor
:
Karacabey Belediyespor
Alanyaspor
:
Eyüpspor
Antalyaspor
:
Manisa BBSK
Adana Demirspor
:
Rizespor
Gaziantep
:
Boluspor
Ankaragucu
:
Tuzlaspor
Trabzonspor
:
Samsunspor
Galatasaray
:
Keçiörengücü
Kayserispor
:
Genclerbirligi
Sivasspor
:
Erokspor
4th Round
Kasimpasa
6 : 1
Hekimoğlu Trabzon
Erzurum BB
2 : 2
Erokspor
 
Yeni Malatyaspor
0 : 1
Utaş Uşakspor
Alanyaspor
3 : 0
Sakaryaspor
Ankaragucu
6 : 2
Amed
Adana Demirspor
4 : 3
Nazilli Belediyespor
Galatasaray
2 : 1
Ofspor
Keçiörengücü
4 : 2
Kartal Bulvarspor
Giresunspor
3 : 2
Ankaraspor
 
Ümraniyespor
4 : 0
Efeler 09 Spor
Manisa BBSK
3 : 0
Elazığ Belediyespor FK
Altınordu
0 : 1
BB Bodrumspor
Bandırmaspor
0 : 3
Karacabey Belediyespor
Boluspor
2 : 1
Tarsus İdman Yurdu
Eyüpspor
2 : 1
Düzcespor
Genclerbirligi
1 : 0
Bayburt İÖİ
Samsunspor
4 : 0
Adanaspor
Antalyaspor
3 : 0
Pendikspor
Gaziantep
2 : 0
Kütahyaspor
Besiktas
3 : 1
Serik Belediyespor
Istanbulspor
3 : 2
Etimesgut Belediyespor
Goztepe
2 : 0
Buca FK
Tuzlaspor
2 : 1
Isparta 32 Spor
Rizespor
2 : 1
Kırklarelispor
Denizlispor
0 : 5
Şanlıurfaspor
Karagumruk
3 : 1
Kırşehir Belediyespor
Kayserispor
1 : 0
Sivas Belediyespor
3rd Round
Kasimpasa
2 : 1
İçel İdmanyurdu Spor
Serik Belediyespor
2 : 1
Batman Petrolspor
Ankaraspor
2 : 1
Pazarspor
Altay
1 : 2
Efeler 09 Spor
Manisa BBSK
2 : 2
Eynesil Belediyespor
Rizespor
3 : 0
Boyabat 1868 Spor
Kayserispor
2 : 1
76 Iğdır Belediyespor
Adana Demirspor
5 : 0
Adıyaman 1954
Van BB
2 : 3
Elazığ Belediyespor FK
Kırklarelispor
2 : 0
Yeni Orduspor
Nazilli Belediyespor
2 : 1
Arnavutköy Belediyespor
Goztepe
2 : 0
Karaköprü Belediyespor
Adanaspor
1 : 0
Orduspor 1967
Denizlispor
2 : 1
Ayvalıkgücü Belediyespor
Yeni Çorumspor
1 : 1
Erokspor
Keçiörengücü
4 : 1
Diyarbekirspor
Kırşehir Belediyespor
1 : 0
Erzin Spor
24 Erzincanspor
0 : 1
Kütahyaspor
 
Balıkesirspor
0 : 1
Ofspor
Buca FK
3 : 0
Artvin Hopaspor
Altınordu
5 : 0
Sapanca Gençlikspor
Şanlıurfaspor
3 : 0
Karaman Belediyespor
Etimesgut Belediyespor
2 : 0
68 Aksaray Belediyespor
Utaş Uşakspor
4 : 2
Gümüşhanespor
Boluspor
1 : 0
Fethiyespor
Samsunspor
3 : 0
Muş Menderesspor
Hatayspor
 
0 : 2
Düzcespor
Galatasaray
7 : 0
Kastamonuspor 1966
Genclerbirligi
3 : 1
Niğde Anadolu
 
Tuzlaspor
2 : 1
Bursa Yıldırımspor
Menemen Belediyespor
0 : 1
Kartal Bulvarspor
Yeni Malatyaspor
3 : 3
Ağrı 1970
Giresunspor
3 : 1
Amasyaspor 1968
Gaziantep
4 : 0
Sarıyer
2nd Round
İnegölspor
1 : 2
Ağrı 1970
Ankaraspor
5 : 2
Kepez Belediyespor
Zonguldak Kömürspor
 
0 : 1
Gümüşhanespor
Somaspor
2 : 2
Efeler 09 Spor
Kocaelispor
1 : 4
Ayvalıkgücü Belediyespor
Balıkesirspor
2 : 1
Altındağ Belediyesispor
Kastamonuspor 1966
0 : 0
Nevşehir Belediyespor
Pazarspor
1 : 0
Mazıdağı Fosfatspor
Adıyaman 1954
1 : 0
Bartınspor
Kırşehir Belediyespor
2 : 1
Kilis Belediyespor
 
Serik Belediyespor
 
1 : 0
1954 Kelkit Belediyespor
Niğde Anadolu
2 : 1
Yomraspor
Ankara Demirspor
0 : 2
Karaman Belediyespor
Anadolu Selçukspor
1 : 2
Karaköprü Belediyespor
Etimesgut Belediyespor
3 : 1
Yalovaspor
Kırklarelispor
5 : 0
Siirt İl Özel İdaresi
Sarıyer
3 : 0
Tepecikspor
Çatalcaspor
2 : 3
Sapanca Gençlikspor
Nazilli Belediyespor
2 : 1
Şile Yıldızspor
 
Ergene Velimeşespor
0 : 1
Elazığ Belediyespor FK
Utaş Uşakspor
2 : 1
Arguvan Belediyespor
Afjet Afyonspor
2 : 4
Eynesil Belediyespor
Kuşadasıspor
0 : 1
Kartal Bulvarspor
Şanlıurfaspor
4 : 2
Karşıyaka
Bursaspor
 
0 : 1
Boyabat 1868 Spor
Diyarbekirspor
3 : 0
Kars 36
Belediye Derincespor
0 : 1
Amasyaspor 1968
Menemen Belediyespor
3 : 2
Bigaspor
Eskisehirspors
 
2 : 3
Muş Menderesspor
1st Round
Serhat Ardahanspor
 
 
2 : 4
Kars 36
Halide Edip Adıvar
2 : 2
Ergene Velimeşespor
Bilecik 1969 Spor
1 : 1
Yalovaspor
 
Bigaspor
1 : 0
Akhisar belediyespor
Karabük İdman Yurdu
0 : 0
Bartınspor
Erbaaspor
0 : 1
Gümüşhanespor
12 Bingölspor
1 : 10
Ağrı 1970
1954 Kelkit Belediyespor
3 : 0
Dersimspor
Elazığ Belediyespor FK
1 : 0
Elazığspor
Siirt İl Özel İdaresi
2 : 0
Yüksekova Belediyespor
Kilis Belediyespor
0 : 0
Osmaniyespor
Fatsa Belediyespor
0 : 1
Yomraspor
Anadolu Selçukspor
2 : 0
Kestelspor
Altındağ Belediyesispor
3 : 0
Kırıkkale Büyük Anadolu
Tepecikspor
2 : 0
Bayrampaşaspor
Şile Yıldızspor
1 : 1
Darıca Gençlerbirliği
Turgutluspor
1 : 1
Kuşadasıspor
Bergama Belediyespor
1 : 2
Karşıyaka
Eskisehirspors
2 : 1
Çankaya FK
Niğde Anadolu
3 : 2
Kahramanmaraşspor
1074 Çankırıspor
0 : 4
Boyabat 1868 Spor
Nevşehir Belediyespor
3 : 1
Yozgatspor 1959
Karaman Belediyespor
2 : 0
Burdur MAKÜ Spor
Çatalcaspor
4 : 1
Edirnespor