Group 1 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Malmo FF 3 3 0 0 12-2 10 9
2 IFK Varnamo 3 2 0 1 3-3 0 6
3 Gais 3 1 0 2 2-6 -4 3
4 Angelholms FF 3 0 0 3 2-8 -6 0
Group 2 Games W D L Goals Diff Form Points
1 AIK 3 2 1 0 7-1 6 7
2 Eskilsminne 3 1 1 1 1-4 -3 4
3 Orgryte IS 3 1 0 2 3-4 -1 3
4 Orebro 3 0 2 1 2-4 -2 2
Group 3 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Djurgarden 3 2 1 0 5-1 4 7
2 Brommapojkarna 3 1 1 1 3-5 -2 4
3 IK brage 3 1 0 2 2-3 -1 3
4 Halmstad 3 0 2 1 2-3 -1 2
Group 4 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Elfsborg 3 3 0 0 16-4 12 9
2 Degerfors 3 2 0 1 11-7 4 6
3 Sundsvall 3 1 0 2 7-8 -1 3
4 Skiljebo 3 0 0 3 3-18 -15 0
Group 5 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Hammarby 3 3 0 0 12-2 10 9
2 Hacken 3 2 0 1 18-4 14 6
3 Falkenbergs 3 1 0 2 3-7 -4 3
4 Ytterhogdal 3 0 0 3 1-21 -20 0
Group 6 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Kalmar 3 3 0 0 6-1 5 9
2 Sirius 3 1 1 1 5-4 1 4
3 Trelleborgs 3 0 2 1 3-4 -1 2
4 Sylvia 3 0 1 2 0-5 -5 1
Group 7 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Norrkoping 3 2 1 0 7-2 5 7
2 Varbergs 3 2 0 1 3-2 1 6
3 Osters IF 3 0 2 1 2-3 -1 2
4 Sollentuna 3 0 1 2 1-6 -5 1
Group 8 Games W D L Goals Diff Form Points
1 Goteborg 3 1 2 0 5-3 2 5
2 Norrby IF 3 1 2 0 4-2 2 5
3 Mjallby AIF 3 0 3 0 3-3 0 3
4 Landskrona BoIS 3 0 1 2 2-6 -4 1
5 Akropolis 0 0 0 0 0-0 0 0
Player Team G A
1 A. Muhsin Helsingborg 4 0
2 Pontus Bent Olov Nordenberg Nyköping 3 0
3 Ljeutrim Makolli Stockholm Internazionale 3 0
4 P. Sejdiu Malmo FF 3 0
5 R. Gall Malmo FF 3 0
6 Paul Nyman Västra Frölunda 3 0
7 Alibek Aliev Trollhättan 2 0
8 Ken Legiec Österlen 2 0
9 David Rickard Johannesson IF Karlstad 2 0
10 Hugo Lindström Onsala 2 0
11 Isac Häggman IFK Östersund 2 0
12 Isak Petersson Tvååker 2 0
13 Filiph Ededal Hudiksvall 2 0
14 Filippo Begliardi Ghidini IFK Luleå 2 0
15 Kgotso Masangane Oskarshamns AIK 2 0
16 E. Rakip Malmo FF 2 0
17 Oskar Alvers IF Karlstad 2 0
18 Eman Marković Goteborg 2 0
19 Dušan Jajić Vasteras SK FK 2 0
20 Pashang Abdulla dalkurd FF 2 0
2nd Round
Älmhults
1 : 2
Hacken
Huddinge
1 : 3
Degerfors
Gais
3 : 1
IFK Varnamo
 
Onsala
3 : 1
Orgryte IS
Gauthiod
0 : 2
Trelleborgs
Hudiksvall
2 : 4
AIK
IFK Luleå
1 : 0
AFC Eskilstuna
Stocksund
0 : 3
Sundsvall
Brålanda
0 : 9
Malmo FF
Österlen
0 : 3
Landskrona BoIS
Tvååker
0 : 2
Kalmar
ljungSKile SK
0 : 4
Varbergs
Tord
0 : 6
Helsingborg
Hässleholms IF
0 : 2
Mjallby AIF
Torns
0 : 3
Goteborg
IF Karlstad
1 : 3
Vasteras SK FK
Sleipner
0 : 2
IK brage
IFK Östersund
0 : 1
Ostersunds
Stockholm Internazionale
0 : 2
Skövde AIK
Vasalund
0 : 1
Orebro
Enköping
1 : 4
dalkurd FF
Haninge
1 : 3
Brommapojkarna
Trollhättan
1 : 0
Osters IF
Lund
0 : 1
Norrby IF
Husqvarna
0 : 3
Halmstad
IFK Österåker
0 : 3
Jonkopings
Täby
0 : 2
Norrkoping
Nyköping
1 : 2
Hammarby
Oskarshamns AIK
1 : 0
Elfsborg
 
Sandviken
0 : 2
Sirius
Örebro Syrianska
 
0 : 3
Djurgarden
Västra Frölunda
1 : 2
Utsikten
1st Round
IFK Malmö
1 : 2
Lund
Korsnäs
1 : 3
Sandviken
Lidingö
 
2 : 4
Stockholm Internazionale
 
Lindome
0 : 1
Gais
Trollhättan
3 : 1
Vänersborgs FK
Husqvarna
4 : 2
Motala
Ullared
3 : 4
Onsala
Järfälla
1 : 3
Stocksund
Angelholms FF
0 : 5
Tvååker
Torns
2 : 1
Olympic
Brålanda
6 : 2
Vänersborgs IF
Simrishamn
0 : 4
Österlen
Gute
1 : 1
Haninge
Angered BK
 
2 : 4
ljungSKile SK
Enköping
1 : 0
Uppsala
Skiljebo
1 : 2
Örebro Syrianska
Västra Frölunda
6 : 0
Torslanda
Hässleholms IF
1 : 0
Eskilsminne
Älmhults
2 : 1
Asarum
Friska Viljor
1 : 2
Hudiksvall
IFK Österåker
2 : 1
Sollentuna
Karlberg
2 : 4
Vasalund
Trosa-Vagnhärad SK
0 : 5
Nyköping
Eneby
1 : 1
Sleipner
 
Tord
6 : 0
Assyriska Turabdin
Arlanda
2 : 3
Täby
Räppe
2 : 4
Oskarshamns AIK
Lucksta
1 : 3
IFK Östersund
IFK Luleå
2 : 1
Umeå FC
Nordvärmland
0 : 4
IF Karlstad
Gauthiod
2 : 0
Lidköping