Player Team G A
1 Gregor Bajde Celje 8 0
2 Nik Omladič Rudar 6 0
3 Stevan Nikolić Tabor Sezana 6 0
4 Alen Neskič Rogaška 6 0
5 Luka Anković Rogaška 6 0
6 Žan Baskera Aluminij 4 0
7 Marin Laušić Maribor 4 0
8 Domen Žur Krka 4 0
9 Vanja Panić Bistrica 4 0
10 Gregor Medle Krka 3 0
11 Daniel Šebesta Skalica 3 0
12 Bartol Barišić Domzale 3 0
13 Denis Baumgartner Skalica 3 0
14 Adam Jakupovič Triglav 3 0
15 Ion Ibrian Fužinar 3 0
16 Dejan Maksimović Fužinar 3 0
17 Mustafa Nukić Olimpija Ljubljana 3 0
18 Toni Lun Bončina Primorje 3 0
19 Loren Maružin Bravo 3 0
20 Luka Marković Aluminij 3 0
Round of 16
Tabor Sezana
:
Rogaška
Nafta
:
Olimpija Ljubljana
Koper
:
Domzale
Aluminij
:
Fužinar
Celje
:
Videm
Rudar
:
Maribor
Bistrica
:
Bravo
Primorje
:
Zavrč
Round of 32
Hotiza
0 : 7
Domzale
Fužinar
4 : 1
Cven
Nafta
1 : 1
Triglav
Bravo
9 : 0
Britof
Videm
2 : 2
Dob
Zavrč
2 : 0
Serdica
Primorje
8 : 0
Zagorje
Radenska Slatina
0 : 3
Bistrica
Idrija
1 : 5
Aluminij
Rogaška
7 : 0
Odranci
Celje
2 : 1
Mura
Olimpija Ljubljana
4 : 1
Ljutomer
Maribor
3 : 1
Krka
Tabor Sezana
2 : 1
Šencur
Rudar
4 : 1
Dobrovce
Koper
6 : 0
Cirkulane
2nd Round
Celje
5 : 0
Dravinja
Žiri
0 : 2
Triglav
Rogaška
4 : 2
Šampion Celje
Visoko
2 : 3
Britof
Primorje
3 : 1
Tolmin
Domzale
3 : 1
Ilirija
Maribor
9 : 0
Limbuš Pekre
Aluminij
11 : 0
Bukovci
Radenska Slatina
7 : 0
Rakičan
Cven
2 : 0
Veržej
Čarda Martjanci
2 : 3
Serdica
Gančani
1 : 2
Mura
Rudar
10 : 0
Brežice
Izola
0 : 2
Koper
Idrija
1 : 0
Vipava
Krka
8 : 0
Litija
Arne Tabor 69
0 : 3
Dob
Radomlje
0 : 2
Bravo
Turnišče
0 : 3
Odranci
Panonija Gaberje
1 : 4
Hotiza
Fužinar
4 : 1
Jurovski dol
Jesenice
1 : 1
Šencur
Tabor Sezana
9 : 1
Komen
Cirkulane
2 : 0
Polskava
Bistrica
13 : 0
Oplotnica
Podvinci
0 : 2
Videm
Zavrč
3 : 0
Apače
Dobrovce
3 : 3
Korotan Prevalje
Olimpija Ljubljana
5 : 0
Ivančna Gorica
NK Polana
0 : 2
Nafta
NK Ljubljana
1 : 1
Zagorje
Ljutomer
0 : 0
Beltinci
1st Round
Krško
2 : 2
Šampion Celje
Mozirje
1 : 4
Brežice
Dravinja
6 : 0
Žalec
Dren Vrhnika
0 : 2
Litija
Oplotnica
3 : 0
Mladinec Lovrenc
Polskava
0 : 0
Rogoznica
Stojnci
2 : 3
Bistrica
Grajena
0 : 6
Aluminij
Krka
5 : 1
Jevnica
Šencur
5 : 0
Šobec Lesce
Tabor Sezana
4 : 0
Dekani
Rakičan
5 : 2
Mura
Čarda Martjanci
1 : 0
Cankova
Gančani
4 : 2
Tromejnik
Ljutomer
1 : 0
Grad
Beltinci
6 : 0
Puconci
Cven
5 : 1
AS Roma
Veržej
4 : 2
Radgona
Radenska Slatina
3 : 0
Apače
Serdica
1 : 0
Križevci
Posavje Krško
0 : 4
Rudar
Bistrc
1 : 3
Izola
Britof
2 : 1
Železniki
Tržič
0 : 8
Visoko
Jesenice
3 : 0
Kranjska Gora
Velesovo Cerklje
1 : 3
Žiri
Radomlje
4 : 0
Dragomer
Arne Tabor 69
0 : 0
Kočevje
Bravo
5 : 0
Svoboda
Trebnje
2 : 3
Zagorje
Domzale
7 : 0
Kamnik
NK Ljubljana
1 : 0
Slovan Ljubljana
Moravče
1 : 3
Ivančna Gorica
Laby's Mengo
1 : 4
Ilirija
Akumulator Mežica
0 : 4
Dobrovce
Jurovski dol
4 : 2
Marjeta na Dravskem polj
Limbuš Pekre
3 : 1
Dravograd
Brda Dobrovo
0 : 2
Primorje
Vipava
1 : 1
Gorica
Bilje
0 : 0
Idrija
Prekmurec Dobrovnik
1 : 3
Nafta
Panonija Gaberje
3 : 2
Graničar Lendava
Nedelica
1 : 4
Turnišče
Čentiba
0 : 3
NK Polana
Videm
3 : 1
Gerečja vas
Makole
1 : 6
Zavrč
Hajdina
1 : 4
Cirkulane
Boč Poljčane
4 : 4
Bukovci
Apače
1 : 0
NŠ Drava
Laško
0 : 9
Celje
Košana
0 : 1
Komen
Korotan Prevalje
4 : 1
Malečnik
Bistrica Srednja B.
2 : 5
Hotiza
Nafta veterani
0 : 7
Odranci
Dob
3 : 0
IB 1975 Ljubljana
Tolmin
1 : 0
Adria
Rogaška
14 : 0
Šmarje pri Jelšah
Tržec
1 : 4
Podvinci
Maribor Tabor
0 : 5
Fužinar
Škofja Loka
0 : 6
Triglav
Preliminary Round
Lipa
2 : 4
Serdica
Cankova
3 : 0
Goričanka
Križevci
4 : 0
Bakovci
Prekmurec Dobrovnik
4 : 0
Črenšovci
NK Polana
6 : 1
Olimpija Dolga vas
Hotiza
9 : 0
Mostje
Odranci
3 : 0
Kobilje
Dokležovje
0 : 10
Gančani
Tromejnik
6 : 0
Šalovci
Tišina
1 : 3
Čarda Martjanci
Rakičan
5 : 1
Ižakovci
Hodoš
2 : 3
Grad
Zagorje
2 : 2
Brinje-Grosuplje
Krško
3 : 0
Zreče
Kočevje
4 : 3
Rudar Trbovlje
Laby's Mengo
2 : 1
Kresnice
Markovci
0 : 1
Makole
Prekmurec Dobrovnik
3 : 0
Radlje ob Dravi
Slovenja vas
0 : 3
Apače
Vojnik
0 : 8
Rudar
Šencur
5 : 2
Kranj
Košana
3 : 2
Ilirska Bistrica
Pohorje
0 : 1
Maribor Tabor
Dravograd
2 : 1
Starše
Jurovski dol
4 : 2
Miklavž
Fužinar
10 : 0
Roho
Malečnik
1 : 1
Partizan Pesnica
Limbuš Pekre
6 : 0
Duplek
Bogojina
1 : 2
Radenska Slatina
Šobec Lesce
2 : 1
Sava Kranj
Bled
0 : 1
Visoko
Velesovo Cerklje
4 : 0
Preddvor
Polet Škofja Loka
0 : 5
Žiri
Bitnje
2 : 2
Kranjska Gora
Britof
3 : 2
Naklo
Dob
4 : 0
Svoboda Kisovec
Šmartno Ljubljana
1 : 3
Kamnik
Moravče
2 : 2
Vir
Bela Krajina
2 : 3
Krka
Jevnica
3 : 1
Kolpa
Slovan Ljubljana
3 : 0
Ihan
Jezero Medvode
2 : 4
Svoboda
Renče
1 : 1
Vipava
Tolmin
7 : 0
Boreas Ajdovščina
Središče
0 : 1
Tržec
Zgornja Polskava
1 : 2
Stojnci
Rogoznica
2 : 2
Dornava
Gerečja vas
2 : 1
Ormož
Leskovec
0 : 2
Oplotnica
Korte
2 : 2
Bistrc
Galeb Ankaran
0 : 1
Komen
Peca
0 : 0
Marjeta na Dravskem polj
Korotan Prevalje
4 : 0
Rače
Šampion Celje
8 : 0
Ljubno ob Savinji
Mladinec Lovrenc
2 : 1
Podlehnik
Bukovci
6 : 0
Hajdoše
Skorba
2 : 7
Grajena
Hajdina
3 : 0
Gorišnica
Žalec
1 : 1
Šoštanj
Posavje Krško
3 : 0
Šmartno
Pragersko
2 : 2
Polskava
Laško
4 : 1
Mons Claudius