Player Team G A
1 Michal Faško Dukla Banská Bystrica 4 0
2 Daniel Hundák Považská Bystrica 4 0
3 Nikola Krstović Dunajska Streda 3 0
4 Adler Da Silva Parreira Michalovce 3 0
5 Abdulrahman Taiwo Spartak Trnava 3 0
6 Filip Tomovič Petržalka 3 0
7 Frederik Varga MSK Tesla Stropkov 3 0
8 Patrik Blahút Pohronie 2 0
9 Ivan Hlushko Rača 2 0
10 Kenneth Tig-Ishor Ikugar Slavoj Trebišov 2 0
11 Erik Streňo Humenné 2 0
12 Aleksandar Čavrić Slovan Bratislava 2 0
13 Roland Gerebenits Petržalka 2 0
14 Stanislav Olejník Spartak Myjava 2 0
15 Christian Emmanuel Nguidjol Bayemi Komárno 2 0
16 Marek Zuziak Považská Bystrica 2 0
17 Jaroslav Figúr Rožňava 2 0
18 Tomáš Vantruba Sered 2 0
19 Matúš Marcin Michalovce 2 0
20 Adriano Bloudek Dobrovce 2 0
4th Round
FK Košice
:
Komárno
Pohronie
:
L. Mikulas
Humenné
:
Dunajska Streda
Tatran Prešov
:
Podbrezová
Častkovce
:
Jednota Bánová
Kežmarok
:
Dukla Banská Bystrica
Považská Bystrica
:
Z. Moravce-Vrable
Slavoj Trebišov
:
Trencin
Brezno
:
Púchov
Lokomotíva DNV
:
Ruzomberok
MSK Tesla Stropkov
:
Slovan Bratislava
Šamorín
:
Zilina
Dubnica
:
Michalovce
Spartak Myjava
:
Dolný Kubín
Lipany
:
Skalica
Sered
:
Spartak Trnava
3rd Round
Kechnec
2 : 3
Tatran Prešov
Sered
1 : 1
Rača
Švošov
0 : 2
Humenné
Beluša
0 : 4
Trencin
Baník Kalinovo
1 : 10
Dunajska Streda
Spišská Nová Ves
 
0 : 2
Zilina
Lokomotíva DNV
3 : 1
Vrakuňa
Veľké Ludince
1 : 6
Komárno
Rožňava
0 : 7
Michalovce
Jasenov
1 : 3
Slavoj Trebišov
Inter Bratislava
1 : 1
Z. Moravce-Vrable
Šenkvice
1 : 7
Dubnica
Partizán Prečín
0 : 1
Jednota Bánová
Častkovce
2 : 1
Petržalka
Brezno
2 : 1
Podkonice
Bacúch
0 : 11
L. Mikulas
Javorník Makov
0 : 2
Ruzomberok
Kysucké Nové Mesto
0 : 3
Dolný Kubín
Kežmarok
 
2 : 0
Spišské Podhradie
Stará Ľubovňa
1 : 5
MSK Tesla Stropkov
Šalková
1 : 10
Lipany
Poprad
0 : 4
Podbrezová
Fomat Martin
0 : 1
Pohronie
Snina
 
1 : 4
FK Košice
Rimavská Sobota
2 : 4
Dukla Banská Bystrica
Slovan Bystrička
1 : 10
Považská Bystrica
Kalná nad Hronom
 
0 : 1
Spartak Myjava
Veľký Meder
0 : 3
Skalica
Nové Zámky
1 : 2
Šamorín
Družstevník Malá Mača
0 : 7
Slovan Bratislava
Galanta
0 : 6
Púchov
Trenčianske Stankovce
0 : 6
Spartak Trnava
2nd Round
Lokomotíva DNV
2 : 1
Rusovce
Salka
0 : 5
Veľké Ludince
Tovarníky
0 : 3
Spartak Myjava
Zemianske Kostoľany
0 : 0
Sered
Krásnohorské Podhradie
0 : 1
Michalovce
Družstevník Borov
0 : 8
Slavoj Trebišov
Lokomotíva Bánov
1 : 3
Šamorín
Tomášov
2 : 3
Púchov
Čadca
0 : 2
L. Mikulas
Čierne
1 : 0
Poprad
RENOP Liptovská Teplá
0 : 2
Ruzomberok
Vinica
1 : 7
Dukla Banská Bystrica
Nacina Ves
1 : 4
FK Košice
Sokol Zubrohlava
1 : 1
Humenné
Stráňavy
1 : 4
Považská Bystrica
Spartak Medzev
1 : 2
Tatran Prešov
Tatran Turzovka
1 : 5
Dolný Kubín
Kysucké Nové Mesto
1 : 0
Hamsik Academy
Banská Štiavnica
1 : 3
Baník Kalinovo
Hriňová
0 : 3
Šalková
Rovinka
0 : 0
Inter Bratislava
Družstevník Radimov
1 : 3
Častkovce
Kmeťovo
1 : 3
Nové Zámky
Sokol Medzibrod
0 : 3
Spišská Nová Ves
Bernolákovo
0 : 4
Vrakuňa
Slovan Kúpele Sliač
0 : 2
Brezno
Badín
0 : 0
Podkonice
Bacúch
0 : 0
Slávia TU Košice
Javorník Makov
4 : 2
Novohrad Lučenec
Slovan Bystrička
6 : 3
Tatran Chlebnice
MFK Bytča
1 : 2
Fomat Martin
Olcnava
1 : 3
Spišské Podhradie
Kechnec
1 : 0
Vranov nad Topľou
Šarišské Dravce
0 : 1
Stará Ľubovňa
Rožňava
2 : 0
Svidník
Dunajská Lužná
0 : 5
Z. Moravce-Vrable
Slovan Most
1 : 2
Galanta
Kežmarok
2 : 1
Partizán Bardejov
Boleráz
1 : 1
Spartak Trnava
Pivovar Veľký Šariš
0 : 4
MSK Tesla Stropkov
Slovan Hlohovec
 
0 : 14
Trencin
Baník Prievidza
0 : 4
Skalica
Družstevník Trstice
1 : 7
Komárno
Kopčany
0 : 7
Petržalka
Malacky
1 : 5
Dubnica
Trenčianske Stankovce
2 : 0
Nové Mesto nad Váhom
Jednota Sokol
1 : 4
Partizán Prečín
Veľký Meder
2 : 1
Malženice
Jasenov
4 : 0
Slovan Giraltovce
Družstevník Bešeňov
1 : 0
Družstevník Malá Mača
Vápeč Horná Poruba
1 : 4
Jednota Bánová
Šenkvice
2 : 2
Igram
Solčany
1 : 2
Rača
Švošov
3 : 0
Námestovo
Baník Veľký Krtíš
0 : 2
Rimavská Sobota
Mladosť Kalša
1 : 3
Snina
Ladomerská Vieska
2 : 4
Dunajska Streda
Príbelce
1 : 4
Zilina
Tvrdošín
 
0 : 4
Podbrezová
Kováčová
0 : 3
Pohronie
Nevidzany
0 : 1
Kalná nad Hronom
Hajnáčka
2 : 3
Lipany
Vrbové
1 : 4
Beluša
Solčany
0 : 2
Slovan Bratislava
Preliminary Round
Slovan Červeník
3 : 8
Blava 1928
Spartak Horná Streda
2 : 1
Piešťany
Pravenec
5 : 2
Kanianka
Slovan Nitra-Chrenová
2 : 5
Veľké Zálužie
Mokrý Háj
1 : 1
Holíč
Černík
0 : 1
Komjatice
Družstevník Blatnica
0 : 1
TJ Družstevník Bitarová
Oravan Rabča
0 : 1
Sokol Liesek
Perín
1 : 1
Krásna
Lokomotíva Ruskov
2 : 1
Maratón Seňa
Široké
2 : 6
Sokol Chminianska
Harichovce
2 : 4
Teplička
Prameň Dolná Strehová
1 : 7
Ďarmoty
Nenince
2 : 5
Partizán Osrblie
Iskra Hnúšťa
5 : 1
Partizán Čierny Balog
MŠK Tisovec
1 : 2
Brezno
Priechod
2 : 2
Slovan Tomášovce
Spišský Štvrtok
1 : 2
Veľká Lomnica
Slovan Častá
2 : 0
Slovan Vištuk
Svätý Jur
0 : 5
Pezinok
Slovan Modra
1 : 1
Domino
Igram
2 : 2
MŠK Senec
Tatran Chlebnice
2 : 0
Družstevník Dlhá nad O.
1st Round
Slovan Vavrečka
1 : 3
Poprad
Jasenov
4 : 0
Ferenc Borša
Oravan
1 : 1
Čadca
Slovan Skalité
1 : 2
Čierne
Podolie
2 : 2
Vrbové
Pravenec
0 : 3
Sered
Slovan Krušovce
2 : 2
Solčany
Lokomotíva Bánov
2 : 0
Termál Podhájska
Zemianske Kostoľany
1 : 0
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Banská Štiavnica
0 : 0
Lokomotíva Zvolen
Selce
1 : 2
Šalková
Danubia Veľký Biel
3 : 6
Tomášov
Spartak Radôstka
1 : 6
Kysucké Nové Mesto
Švošov
4 : 1
OFK Slovenská Ľupča
Blava 1928
1 : 3
Beluša
Spartak Horná Streda
0 : 4
Nové Mesto nad Váhom
Báb
1 : 3
Slovan Hlohovec
Trenčianske Stankovce
5 : 0
TEMPO Partizánske
Horná Krupá
0 : 1
Boleráz
Nevidzany
2 : 1
Čeľadice
FC Topoľčany
0 : 1
Tovarníky
Jednota Sokol
3 : 0
Spartak Kvašov
Plevník-Drienové
1 : 4
Partizán Prečín
Družstevník Rybky
1 : 3
Družstevník Radimov
Kopčany
3 : 2
Baník Brodské
Kmeťovo
0 : 0
Veľké Lovce
Salka
3 : 1
Slovan Šahy
Družstevník Trstice
3 : 0
Neded
Branč
1 : 0
Šoporňa
Kostolné Kračany
0 : 1
Veľký Meder
Tatran Uhrovec
2 : 4
Baník Prievidza
Štúrovo
0 : 1
Veľké Ludince
Družstevník Bešeňov
2 : 2
Slovan Duslo Šaľa
Veľký Cetín
0 : 8
Malženice
Hrochoť
0 : 0
Sokol Medzibrod
Družstevník Malá Mača
2 : 2
Pata
Kráľová pri Senci
0 : 1
Rovinka
Zohor
0 : 3
Rusovce
Pezinok - Cajla
0 : 1
Slovan Most
Šenkvice
2 : 0
Kalinkovo
Láb
0 : 2
Malacky
Lokomotíva DNV
1 : 1
NMŠK 1922 Bratislava
Partizán Domaniža
3 : 3
Jednota Bánová
Limbach
0 : 2
Bernolákovo
Vápeč Horná Poruba
1 : 1
Slovan Bolešov
Slovan Nitra-Chrenová
0 : 4
Kalná nad Hronom
Mokrý Háj
0 : 0
Častkovce
Komjatice
1 : 7
Nové Zámky
Iskra Hnúšťa
1 : 2
Baník Kalinovo
Partizán Osrblie
0 : 9
Spišská Nová Ves
Slovan Kúpele Sliač
4 : 2
Tatran VLM
Šašová
1 : 5
Badín
Detva
0 : 3
Podkonice
Hliník nad Hronom
2 : 3
Ladomerská Vieska
Vinohrad Čebovce
0 : 1
Príbelce
Baník Veľký Krtíš
2 : 1
Radzovce
Strojár Krupina
1 : 3
Vinica
Hriňová
5 : 4
Žarnovica
Bacúch
2 : 2
Závažná Poruba
Trstená
0 : 2
Sokol Zubrohlava
Spartak V. nad Kysucou
1 : 4
Javorník Makov
Slovan Častá
0 : 8
Inter Bratislava
RENOP Liptovská Teplá
1 : 0
Liptovská Štiavnica
Pezinok
0 : 1
Vrakuňa
Brezno
2 : 0
Fiľakovo
Nižná
1 : 2
Tvrdošín
Slovan Tomášovce
1 : 1
Rimavská Sobota
Slovan Bystrička
2 : 0
Dynamo Diviaky
Poltár
1 : 2
Slávia TU Košice
Višňové
0 : 2
Stráňavy
TJ Družstevník Bitarová
3 : 5
Námestovo
Ďarmoty
0 : 2
Novohrad Lučenec
Pokrok Stará Bystrica
1 : 4
Tatran Turzovka
Sokol Liesek
1 : 2
Fomat Martin
Slovan Dudince
0 : 3
Kováčová
Krásna
1 : 7
Vranov nad Topľou
Lokomotíva Ruskov
0 : 5
Snina
Olcnava
2 : 1
Gelnica
Teplička
2 : 4
Svidník
Vikartovce
0 : 4
Spišské Podhradie
Dvorníky-Včeláre
1 : 4
Kechnec
Lokomotíva Košice
2 : 2
Spartak Medzev
Ťahanovce
1 : 5
Mladosť Kalša
Nacina Ves
2 : 0
Pavlovce nad Uhom
Fintice
0 : 4
Pivovar Veľký Šariš
Šarišské Dravce
4 : 0
Slovan Sabinov
Sokol Torysa
0 : 2
Stará Ľubovňa
Gemerská Hôrka
0 : 4
Rožňava
Krásnohorské Podhradie
0 : 0
Rudňany
Družstevník Borov
2 : 2
Gerlachov
MFK Bytča
7 : 3
Belá
Turčianska Štiavnička
0 : 3
Hamsik Academy
Tatran Chlebnice
1 : 0
Oravské Veselé
Svit
0 : 0
Kežmarok
Jesenské
2 : 2
Hajnáčka
Busov Gaboltov
0 : 0
Slovan Giraltovce
Veľká Lomnica
1 : 8
Partizán Bardejov
Bešeňová
2 : 3
Lipany
Slovan Modra
0 : 8
Galanta
Sokol Chminianska
0 : 6
MSK Tesla Stropkov
Lozorno
0 : 3
Dunajská Lužná