Player Team G A
1 Ángel Rodado Jareño Wisla 3 0
2 Josué Legia 3 0
3 Damian Nowak Pogoń Siedlce 3 0
4 J. Yeboah Slask Wroclaw 3 0
5 Erik Expósito Slask Wroclaw 3 0
6 L. Zahovič Pogon Szczecin 3 0
7 Łukasz Kosakiewicz Sandecja 3 0
8 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 2 0
9 F. Starzyński Zaglebie 2 0
10 Y. Konoplyanka Cracovia 2 0
11 Jakub Wróbel Sandecja 2 0
12 M. Sipľak Cracovia 2 0
13 Carlitos Legia 2 0
14 L. Zwoliński Lechia Gdansk 2 0
15 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 2 0
16 E. Shikavka Korona Kielce 2 0
17 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 2 0
18 Filipe Nascimento Radomiak Radom 2 0
19 Ł. Podolski Gornik Z. 2 0
20 M. Hanousek Widzew Lodz 2 0
Quarter-finals
Kalisz
:
Slask Wroclaw
Lechia Zielona Góra
:
Legia
Pogoń Siedlce
:
Leczna
Motor Lublin
:
Rakow
Round of 16
Kalisz
3 : 3
Gornik Z.
Leczna
1 : 0
Piast Gliwice
Lechia Gdansk
2 : 2
Legia
Motor Lublin
1 : 0
Wisla
Pogon Szczecin
0 : 1
Rakow
Sandecja
2 : 2
Slask Wroclaw
Lechia Zielona Góra
0 : 0
Radomiak Radom
Pogoń Siedlce
1 : 0
Resovia Rzeszów
Round of 32
Lechia Zielona Góra
3 : 1
Jagiellonia
Rekord Bielsko-Biała
3 : 3
Pogon Szczecin
Zaglebie sosnowiec
0 : 1
Rakow
Stal Mielec
0 : 3
Piast Gliwice
Kalisz
2 : 0
Olimpia Elbląg
Leczna
1 : 0
Korona Kielce
Wisla Plock
0 : 3
Legia
Radunia Stężyca
1 : 4
Lechia Gdansk
Resovia Rzeszów
4 : 3
Cracovia
Sandecja
2 : 1
Warta Poznan
Motor Lublin
1 : 0
Zaglebie
Wisla
2 : 2
Puszcza Niepołomice
Lech Poznan
1 : 3
Slask Wroclaw
Pogoń Siedlce
3 : 1
Chrobry Głogów
Zawisza Bydgoszcz
1 : 3
Radomiak Radom
GKS Katowice
1 : 2
Gornik Z.
1st Round
Legia Warszawa II
0 : 5
Wisla
Lechia Zielona Góra
2 : 1
Podbeskidzie
Stal Stalowa Wola
1 : 2
Puszcza Niepołomice
Radomsko
0 : 3
Radomiak Radom
Rekord Bielsko-Biała
3 : 0
Chełmianka Chełm
Wikielec
1 : 2
Zaglebie sosnowiec
Start Jełowa
0 : 4
Zaglebie
Stal Rzeszów
3 : 3
Korona Kielce
Bałtyk Gdynia
0 : 3
Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn
1 : 3
Chrobry Głogów
Nieciecza
2 : 3
Legia
Pogoń Siedlce
3 : 1
Chojniczanka Chojnice
Wieczysta Kraków
0 : 2
Radunia Stężyca
Pogoń Szczecin II
0 : 2
GKS Katowice
Ruch Wysokie Mazowieckie
0 : 4
Slask Wroclaw
Polonia Środa
0 : 2
Motor Lublin
SKRA Częstochowa
1 : 3
Wisla Plock
Łagów
1 : 3
Cracovia
Górnik Polkowice
1 : 3
Sandecja
Jastrzębie
0 : 2
Warta Poznan
Kalisz
5 : 5
Widzew Lodz
Zawisza Bydgoszcz
2 : 1
Tychy 71
Resovia Rzeszów
1 : 0
Miedz legnica
LKS Lodz
2 : 2
Stal Mielec
Lechia Dzierżoniów
1 : 2
Piast Gliwice
Odra Opole
0 : 1
Jagiellonia
Arka Gdynia
0 : 0
Leczna
Ruch Chorzów
0 : 1
Gornik Z.
Preliminary Round
Motor Lublin
4 : 2
Śląsk Wrocław II
Ruch Chorzów
2 : 0
Znicz Pruszków
Lech Poznań II
2 : 3
Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki
0 : 4
Kalisz
Garbarnia Kraków
1 : 1
Olimpia Elbląg
Jastrzębie
4 : 1
Sokół Ostróda
Radunia Stężyca
3 : 2
Wisła Puławy
Stal Rzeszów
1 : 0
Pogoń Grod. Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice
3 : 1
Hutnik Kraków