Player Team G A
1 Andreas Katsantonis Panserraikos 4 0
2 Kosmas Gekas Apollon Paralimniou 4 0
3 Brandon Thomas Llamas PAOK 4 0
4 Marcelo Vieira da Silva Júnior Olympiacos Piraeus 3 0
5 Viðar Örn Kjartansson Atromitos 2 0
6 Levi Samuel Garcia AEK Athens FC 2 0
7 Georgios Koutsias Volos 2 0
8 Marios Sofianos Panserraikos 2 0
9 Léntis Elézi Apollon Paralimniou 2 0
10 Andraž Šporar Panathinaikos 2 0
11 Periklis Minas Agios Nikolaos 2 0
12 Christos Rovas Kalamata 2 0
13 Adam Gnezda Čerin Panathinaikos 2 0
14 Deybi Aldair Flores Flores Panetolikos 2 0
15 Fotios Pantekidis Panserraikos 1 0
16 Giannis Koutzavasilis Apollon Paralimniou 1 0
17 Theodoros Tsirigotis Levadiakos 1 0
18 Dimitris Metaxas Volos 1 0
19 Juan Manuel Iturbe Arévalo Aris Thessalonikis 1 0
20 Ognjen Ožegović Volos 1 0
Semi-finals
AEK Athens FC
:
Olympiacos Piraeus
Lamia
:
PAOK
Olympiacos Piraeus
:
AEK Athens FC
PAOK
:
Lamia
Quarter-finals
Apollon Paralimniou
1 : 2
Lamia
AEK Athens FC
3 : 0
Panserraikos
Olympiacos Piraeus
1 : 0
Aris Thessalonikis
PAOK
2 : 0
Panathinaikos
Panserraikos
1 : 3
AEK Athens FC
Aris Thessalonikis
0 : 1
Olympiacos Piraeus
 
Lamia
4 : 2
Apollon Paralimniou
Panathinaikos
1 : 1
PAOK
 
Round of 16
Apollon Paralimniou
2 : 2
Agios Nikolaos
Kalamata
0 : 2
PAOK
Lamia
1 : 1
Kallithea
Panathinaikos
3 : 0
Volos
Olympiacos Piraeus
4 : 1
Atromitos
Kifisia
0 : 2
AEK Athens FC
Panserraikos
3 : 0
Apollon Pontou
Levadiakos
1 : 2
Aris Thessalonikis
Kallithea
1 : 2
Lamia
PAOK
2 : 0
Kalamata
Agios Nikolaos
1 : 2
Apollon Paralimniou
Aris Thessalonikis
1 : 0
Levadiakos
Volos
0 : 2
Panathinaikos
AEK Athens FC
3 : 0
Kifisia
Atromitos
2 : 2
Olympiacos Piraeus
Apollon Pontou
0 : 1
Panserraikos
5th Round
Volos
4 : 0
Ionikos
Kalamata
2 : 2
Panetolikos
Kallithea
1 : 0
Veria
Panserraikos
5 : 2
Panachaiki FC
Almopos
0 : 2
Lamia
AEL Larissa
1 : 2
Levadiakos
Asteras Tripolis
1 : 3
Atromitos
Kifisia
1 : 0
OFI Crete
Ionikos Ionia
0 : 4
Apollon Paralimniou
Panelefsiniakos
1 : 3
Apollon Pontou
Agios Nikolaos
2 : 0
Almyros Gaziou
AEK Athens FC
2 : 0
PAS Giannina
4th Round
Thesprotos
1 : 2
Veria
Apollon Larissa FC
2 : 2
Kallithea
OF Ierapetra
0 : 0
Kifisia
Agios Nikolaos
2 : 0
Niki Volos
Anagennisi Karditsas
0 : 0
Apollon Pontou
Almyros Gaziou
3 : 1
Panthrakikos
3rd Round
Ilioupoli
1 : 2
Kallithea
Iraklis 1908
0 : 0
Niki Volos
Kalamata
1 : 0
Proodeftiki
Agios Nikolaos
0 : 0
Episkopi
Veria
2 : 1
Kissamikos
Tilikratis
1 : 1
OF Ierapetra
PAO Kristoni
2 : 3
Panthrakikos
Apollon Smyrnis
0 : 2
Kifisia
Byron Kavala
0 : 5
Panachaiki FC
Ionikos Ionia
1 : 0
Diagoras Vrachneika
Almyros Gaziou
3 : 1
Elassona
Nafpaktiakos
1 : 2
AEL Larissa
Asteras Stavros
0 : 3
Almopos
Diagoras
0 : 0
Apollon Pontou
Egaleo
1 : 2
Panserraikos
Makedonikos Neapolis
0 : 1
Anagennisi Karditsas
2nd Round
Pontion Karagiannion
1 : 2
Elassona
Byron Kavala
1 : 0
Fikis
Asteras Stavros
3 : 2
Vataniakos
Asteras Petriti
0 : 0
Apollon Paralimniou
Afantou
0 : 1
Diagoras Vrachneika
PAO Vardas
0 : 2
Panelefsiniakos
Ilioupoli
7 : 0
Ermis Meligous
Almyros Gaziou
1 : 0
Apollo Efpaliou
Aris Voula
0 : 1
Nafpaktiakos
1st Round
Katastari
0 : 4
Nafpaktiakos
Panelefsiniakos
1 : 0
Apollon Agios Ioannis
Panargiakos Argos
0 : 4
Apollon Paralimniou
Kalampaki
0 : 4
Ionikos Ionia
Panthrakikos
1 : 0
Antheias-Aristinou
Aetos Varvaras
3 : 3
PAO Kristoni
Byron Kavala
2 : 0
Giannitsa
Asteras Tripotamos
4 : 1
Aris Petinos
Elassona
3 : 1
Atromitos Palamas
Vataniakos
0 : 0
Ipato
Fikis
3 : 0
Pyrasos Nea Anchialos
Pontion Karagiannion
6 : 1
Anaginnisi
PAO Koutselio
1 : 2
Asteras Petriti
Nea Selefkia
0 : 2
Asteras Stavros
Ermis Meligous
5 : 0
Pankamariakos
Panthouriakos
0 : 1
Diagoras Vrachneika
Poseidon Kardamyla
0 : 7
Afantou
Tilikratis
3 : 0
Molaikos
Apollo Efpaliou
1 : 0
Foinikas N. Epidavrou
Pallixouriakos
1 : 5
PAO Vardas
Aetos Loutron
2 : 5
Almyros Gaziou
Ermis Zoniana
1 : 3
Ilioupoli