Group A Games W D L Goals Diff Form Points
1
Levadiakos 21 16 4 1 33-8 25 52
2
AEL Larissa 20 12 7 1 27-10 17 43
3
Niki Volos 20 10 2 8 32-18 14 32
4
Makedonikos Neapolis 20 7 9 4 24-22 2 30
5
Iraklis 1908 20 6 8 6 22-19 3 26
6
AEK Athens II 19 6 7 6 17-17 0 25
7
PAOK II 19 7 3 9 25-24 1 24
8
Anagennisi Karditsas 20 6 5 9 17-23 -6 23
9
Kozani 20 5 6 9 9-16 -7 21
10
Kampaniakos Chalastra 20 6 2 12 17-31 -14 20
11
Aiolikos 20 4 7 9 20-31 -11 19
12
Apollon Pontou 19 3 2 14 10-34 -24 11
- Promotion - Super League 2 (Promotion Group)
- Super League 2 (Relegation Group)
- Relegation
Group B Games W D L Goals Diff Form Points
1
Kallithea 20 14 4 2 30-12 18 46
2
Kissamikos 20 11 5 4 34-13 21 38
3
Ilioupoli 20 11 2 7 19-19 0 35
4
Ionikos 20 9 5 6 32-22 10 32
5
Kalamata 20 9 5 6 25-14 11 32
6
Diagoras 20 8 1 11 18-27 -9 25
7
Olympiakos Piraeus II 20 8 8 4 29-17 12 22
8
Egaleo 20 6 4 10 13-23 -10 22
9
Panathinaikos II 20 6 2 12 17-32 -15 20
10
Panachaiki FC 20 4 7 9 21-29 -8 19
11
Giouchtas 20 4 6 10 19-28 -9 18
12
Tilikratis 20 4 3 13 15-36 -21 15
- Promotion - Super League 2 (Promotion Group)
- Super League 2 (Relegation Group)
- Relegation
Player Team G A
1 G. Manalis Kissamikos 10 0
2 A. Dauda Ionikos 8 0
3 G. Loukinas Kallithea 8 0
4 G. Pasas Kalamata 6 0
5 M. Manias Diagoras 6 0
6 K. Papageorgiou AEL Larissa 6 0
7 G. Acosta Kalamata 6 0
8 A. Bah Olympiakos Piraeus II 6 0
9 C. Tzioras Niki Volos 6 0
10 K. Kushta Iraklis 1908 6 0
11 G. Lesaj Diagoras 6 0
12 J. Romo Levadiakos 6 0
13 J. Salazar Ionikos 6 0
14 G. Nikas Levadiakos 6 0
15 P. Kynigopoulos Kallithea 5 0
16 F. Pedrozo AEL Larissa 5 0
17 V. Alexopoulos Giouchtas 5 0
18 A. Simoni Makedonikos Neapolis 5 0
19 U. N'Nomo Aiolikos 5 0
20 Y. Baret Panachaiki FC 5 0
Group B - 1
Olympiakos Piraeus II
 
0 : 0
Ilioupoli
Kallithea
0 : 0
Panachaiki FC
Giouchtas
2 : 0
Diagoras
Panathinaikos II
1 : 4
Kalamata
Tilikratis
1 : 0
Egaleo
Ionikos
0 : 3
Kissamikos
Group A - 1
Makedonikos Neapolis
0 : 0
Iraklis 1908
Kozani
1 : 2
Aiolikos
Anagennisi Karditsas
2 : 1
AEK Athens II
AEL Larissa
2 : 1
Kampaniakos Chalastra
PAOK II
4 : 0
Apollon Pontou
Group B - 2
Diagoras
2 : 1
Egaleo
Panachaiki FC
0 : 2
Panathinaikos II
Ilioupoli
0 : 3
Ionikos
Kallithea
 
3 : 2
Olympiakos Piraeus II
Kissamikos
3 : 0
Tilikratis
Kalamata
3 : 1
Giouchtas
Group A - 2
AEK Athens II
 
3 : 0
AEL Larissa
PAOK II
2 : 3
Kampaniakos Chalastra
Iraklis 1908
1 : 1
Anagennisi Karditsas
Aiolikos
1 : 3
Makedonikos Neapolis
Levadiakos
 
1 : 0
Kozani
Group A - 3
PAOK II
1 : 0
AEK Athens II
Kozani
2 : 0
Makedonikos Neapolis
Niki Volos
0 : 1
Levadiakos
Anagennisi Karditsas
3 : 1
Aiolikos
AEL Larissa
1 : 0
Iraklis 1908
Group B - 3
Olympiakos Piraeus II
 
1 : 1
Ionikos
 
Giouchtas
2 : 1
Panachaiki FC
Egaleo
0 : 3
Kalamata
Tilikratis
1 : 2
Ilioupoli
Diagoras
3 : 1
Kissamikos
Panathinaikos II
0 : 1
Kallithea
Group A - 4
Niki Volos
0 : 1
Kozani
Makedonikos Neapolis
 
0 : 0
Anagennisi Karditsas
 
 
Levadiakos
1 : 0
Apollon Pontou
Aiolikos
1 : 1
AEL Larissa
Iraklis 1908
2 : 0
PAOK II
Group B - 15
Olympiakos Piraeus II
3 : 1
Panathinaikos II
Tilikratis
3 : 2
Ionikos
Diagoras
0 : 1
Ilioupoli
Egaleo
1 : 0
Panachaiki FC
Kissamikos
 
1 : 1
Kalamata
 
Giouchtas
1 : 2
Kallithea
Group A - 5
PAOK II
0 : 0
Aiolikos
Kozani
1 : 0
Anagennisi Karditsas
 
Apollon Pontou
1 : 3
Niki Volos
AEL Larissa
1 : 1
Makedonikos Neapolis
Kampaniakos Chalastra
0 : 2
Levadiakos
Group B - 4
Ionikos
1 : 0
Tilikratis
Kallithea
1 : 0
Giouchtas
Ilioupoli
1 : 0
Diagoras
Kalamata
0 : 2
Kissamikos
Panachaiki FC
0 : 1
Egaleo
Panathinaikos II
1 : 3
Olympiakos Piraeus II
Group A - 6
Levadiakos
2 : 1
AEK Athens II
 
Apollon Pontou
0 : 0
Kozani
Anagennisi Karditsas
0 : 2
AEL Larissa
Makedonikos Neapolis
3 : 2
PAOK II
Niki Volos
2 : 0
Kampaniakos Chalastra
Group B - 5
Giouchtas
2 : 0
Panathinaikos II
Egaleo
1 : 1
Kallithea
Kalamata
2 : 0
Ilioupoli
Kissamikos
4 : 1
Panachaiki FC
Olympiakos Piraeus II
4 : 1
Tilikratis
Diagoras
2 : 1
Ionikos
Group B - 6
Giouchtas
2 : 2
Olympiakos Piraeus II
Ilioupoli
1 : 0
Panachaiki FC
Tilikratis
1 : 0
Diagoras
Panathinaikos II
1 : 0
Egaleo
Ionikos
 
3 : 2
Kalamata
Kallithea
0 : 1
Kissamikos
Group A - 7
PAOK II
2 : 0
Anagennisi Karditsas
Iraklis 1908
0 : 1
Levadiakos
Kozani
0 : 2
AEL Larissa
Kampaniakos Chalastra
1 : 0
Apollon Pontou
AEK Athens II
0 : 3
Niki Volos
Group B - 7
Olympiakos Piraeus II
1 : 0
Diagoras
Kalamata
 
3 : 0
Tilikratis
Egaleo
1 : 0
Giouchtas
Kissamikos
2 : 0
Panathinaikos II
Panachaiki FC
1 : 1
Ionikos
Ilioupoli
1 : 2
Kallithea
Group A - 8
Kampaniakos Chalastra
 
0 : 1
Kozani
AEL Larissa
2 : 0
PAOK II
Apollon Pontou
2 : 2
AEK Athens II
 
Niki Volos
3 : 1
Iraklis 1908
Levadiakos
2 : 0
Aiolikos
Group A - 9
Iraklis 1908
0 : 1
Apollon Pontou
Aiolikos
0 : 2
Niki Volos
Makedonikos Neapolis
2 : 2
Levadiakos
Kozani
0 : 1
PAOK II
AEK Athens II
1 : 0
Kampaniakos Chalastra
Group B - 8
Egaleo
0 : 0
Olympiakos Piraeus II
Giouchtas
0 : 0
Kissamikos
Tilikratis
2 : 2
Panachaiki FC
Ionikos
0 : 1
Kallithea
Panathinaikos II
0 : 2
Ilioupoli
Diagoras
 
1 : 0
Kalamata
Group A - 10
Kampaniakos Chalastra
1 : 3
Iraklis 1908
Apollon Pontou
0 : 1
Aiolikos
Anagennisi Karditsas
2 : 0
Levadiakos
Niki Volos
1 : 2
Makedonikos Neapolis
AEK Athens II
1 : 0
Kozani
Group B - 19
Kalamata
1 : 2
Diagoras
Panachaiki FC
2 : 1
Tilikratis
Ilioupoli
1 : 3
Panathinaikos II
Kissamikos
4 : 1
Giouchtas
Kallithea
2 : 1
Ionikos
 
Olympiakos Piraeus II
0 : 0
Egaleo
Group A - 11
Iraklis 1908
1 : 0
AEK Athens II
Aiolikos
4 : 2
Kampaniakos Chalastra
Makedonikos Neapolis
3 : 1
Apollon Pontou
Anagennisi Karditsas
2 : 0
Niki Volos
Levadiakos
1 : 1
AEL Larissa
Group B - 9
Kallithea
3 : 0
Tilikratis
Ionikos
2 : 0
Panathinaikos II
Kissamikos
2 : 0
Egaleo
Panachaiki FC
1 : 1
Diagoras
Ilioupoli
0 : 0
Giouchtas
Olympiakos Piraeus II
0 : 0
Kalamata
Group B - 10
Diagoras
2 : 1
Kallithea
Olympiakos Piraeus II
3 : 0
Kissamikos
Kalamata
1 : 0
Panachaiki FC
Giouchtas
2 : 2
Ionikos
Panathinaikos II
2 : 1
Tilikratis
Egaleo
:
Ilioupoli
Group A - 12
Iraklis 1908
1 : 1
Kozani
AEK Athens II
2 : 1
Aiolikos
PAOK II
1 : 3
Levadiakos
AEL Larissa
1 : 0
Niki Volos
Apollon Pontou
2 : 1
Anagennisi Karditsas
Kampaniakos Chalastra
1 : 2
Makedonikos Neapolis
 
Group B - 21
Ilioupoli
2 : 0
Egaleo
Kissamikos
:
Olympiakos Piraeus II
Panachaiki FC
:
Kalamata
Kallithea
:
Diagoras
Ionikos
:
Giouchtas
Tilikratis
:
Panathinaikos II
Group A - 13
Makedonikos Neapolis
1 : 1
AEK Athens II
Aiolikos
1 : 1
Iraklis 1908
Anagennisi Karditsas
0 : 1
Kampaniakos Chalastra
Niki Volos
3 : 2
PAOK II
 
AEL Larissa
3 : 0
Apollon Pontou
Group B - 11
Panachaiki FC
1 : 1
Olympiakos Piraeus II
Ilioupoli
1 : 0
Kissamikos
Kallithea
1 : 0
Kalamata
Tilikratis
0 : 0
Giouchtas
Ionikos
5 : 1
Egaleo
Panathinaikos II
:
Diagoras
Group B - 22
Diagoras
1 : 0
Panathinaikos II
Olympiakos Piraeus II
:
Panachaiki FC
Kissamikos
:
Ilioupoli
Kalamata
:
Kallithea
Egaleo
:
Ionikos
Giouchtas
:
Tilikratis
Group A - 14
Kampaniakos Chalastra
0 : 2
AEL Larissa
Aiolikos
0 : 0
Kozani
AEK Athens II
0 : 0
Anagennisi Karditsas
Iraklis 1908
5 : 1
Makedonikos Neapolis
Apollon Pontou
0 : 1
PAOK II
Group B - 12
Ilioupoli
0 : 1
Olympiakos Piraeus II
Kalamata
0 : 0
Panathinaikos II
Panachaiki FC
1 : 1
Kallithea
Diagoras
2 : 0
Giouchtas
Egaleo
1 : 0
Tilikratis
Kissamikos
1 : 1
Ionikos
Group A - 15
Kozani
0 : 0
Levadiakos
Makedonikos Neapolis
1 : 1
Aiolikos
Anagennisi Karditsas
2 : 1
Iraklis 1908
Kampaniakos Chalastra
2 : 0
PAOK II
AEL Larissa
1 : 1
AEK Athens II
Group B - 13
Olympiakos Piraeus II
1 : 2
Kallithea
Giouchtas
1 : 1
Kalamata
Ionikos
4 : 1
Ilioupoli
 
Tilikratis
 
0 : 3
Kissamikos
Egaleo
4 : 1
Diagoras
Panathinaikos II
2 : 2
Panachaiki FC
Group A - 16
Iraklis 1908
1 : 1
AEL Larissa
Makedonikos Neapolis
0 : 0
Kozani
Aiolikos
1 : 1
Anagennisi Karditsas
Levadiakos
2 : 0
Niki Volos
 
AEK Athens II
1 : 0
PAOK II
Group B - 14
Kissamikos
4 : 0
Diagoras
Kallithea
3 : 0
Panathinaikos II
 
Kalamata
1 : 0
Egaleo
Ilioupoli
1 : 0
Tilikratis
Panachaiki FC
3 : 1
Giouchtas
Ionikos
1 : 0
Olympiakos Piraeus II
Group A - 17
Kozani
0 : 3
Niki Volos
Apollon Pontou
0 : 1
Levadiakos
AEL Larissa
2 : 0
Aiolikos
Anagennisi Karditsas
0 : 1
Makedonikos Neapolis
PAOK II
1 : 1
Iraklis 1908
 
Group A - 18
Aiolikos
2 : 2
PAOK II
Makedonikos Neapolis
0 : 0
AEL Larissa
Anagennisi Karditsas
1 : 1
Kozani
Levadiakos
3 : 0
Kampaniakos Chalastra
Niki Volos
5 : 0
Apollon Pontou
Group A - 19
Kampaniakos Chalastra
0 : 2
Niki Volos
PAOK II
2 : 0
Makedonikos Neapolis
Kozani
1 : 0
Apollon Pontou
AEL Larissa
1 : 0
Anagennisi Karditsas
AEK Athens II
0 : 1
Levadiakos
Group B - 16
Tilikratis
2 : 2
Olympiakos Piraeus II
Panathinaikos II
2 : 1
Giouchtas
Kallithea
1 : 0
Egaleo
Ilioupoli
1 : 0
Kalamata
Panachaiki FC
2 : 1
Kissamikos
Ionikos
1 : 0
Diagoras
Group B - 17
Olympiakos Piraeus II
3 : 1
Giouchtas
Kissamikos
0 : 0
Kallithea
Panachaiki FC
1 : 2
Ilioupoli
Diagoras
0 : 2
Tilikratis
Egaleo
2 : 1
Panathinaikos II
Kalamata
0 : 0
Ionikos
 
Group A - 20
Anagennisi Karditsas
0 : 3
PAOK II
Levadiakos
2 : 0
Iraklis 1908
AEL Larissa
2 : 0
Kozani
Apollon Pontou
2 : 0
Kampaniakos Chalastra
Niki Volos
1 : 1
AEK Athens II
Group A - 21
Aiolikos
0 : 3
Levadiakos
Iraklis 1908
1 : 0
Niki Volos
 
Kozani
0 : 1
Kampaniakos Chalastra
PAOK II
1 : 2
AEL Larissa
AEK Athens II
:
Apollon Pontou
Group B - 18
Diagoras
0 : 2
Olympiakos Piraeus II
Giouchtas
2 : 0
Egaleo
Panathinaikos II
 
0 : 2
Kissamikos
Ionikos
3 : 1
Panachaiki FC
Tilikratis
0 : 2
Kalamata
Kallithea
 
2 : 1
Ilioupoli
Group A - 22
Kampaniakos Chalastra
1 : 1
AEK Athens II
Apollon Pontou
0 : 1
Iraklis 1908
Niki Volos
3 : 1
Aiolikos
Levadiakos
2 : 1
Makedonikos Neapolis
PAOK II
:
Kozani
Group A - 23
Kozani
0 : 1
AEK Athens II
Aiolikos
3 : 1
Apollon Pontou
Levadiakos
3 : 0
Anagennisi Karditsas
Makedonikos Neapolis
 
0 : 0
Niki Volos
Iraklis 1908
2 : 2
Kampaniakos Chalastra
Group B - 20
Kalamata
1 : 0
Olympiakos Piraeus II
Egaleo
0 : 0
Kissamikos
 
Diagoras
1 : 2
Panachaiki FC
Giouchtas
0 : 1
Ilioupoli
Tilikratis
0 : 3
Kallithea
Panathinaikos II
1 : 0
Ionikos
Group A - 24
AEL Larissa
0 : 0
Levadiakos
AEK Athens II
0 : 0
Iraklis 1908
Kampaniakos Chalastra
1 : 0
Aiolikos
Apollon Pontou
0 : 3
Makedonikos Neapolis
Niki Volos
1 : 2
Anagennisi Karditsas
 
Group A - 25
Kozani
:
Iraklis 1908
Aiolikos
:
AEK Athens II
Levadiakos
:
PAOK II
Makedonikos Neapolis
:
Kampaniakos Chalastra
Niki Volos
:
AEL Larissa
Anagennisi Karditsas
:
Apollon Pontou
Group A - 26
Iraklis 1908
:
Aiolikos
AEK Athens II
:
Makedonikos Neapolis
PAOK II
:
Niki Volos
Kampaniakos Chalastra
:
Anagennisi Karditsas
Apollon Pontou
:
AEL Larissa