Quarter-finals
FC Copenhagen
:
Vejle
Aalborg
:
Viborg
Aarhus Fremad
:
Nordsjaelland
Sonderjyske
:
Silkeborg
Vejle
:
FC Copenhagen
Viborg
:
Aalborg
Nordsjaelland
:
Aarhus Fremad
Silkeborg
:
Sonderjyske
Round of 16
Nykobing FC
1 : 2
Sonderjyske
Aarhus Fremad
3 : 1
Fremad Amager
 
Middelfart
1 : 2
Aalborg
Vejle
1 : 0
Horsens
Thisted FC
1 : 3
FC Copenhagen
Randers FC
1 : 3
Silkeborg
Viborg
3 : 1
Midtjylland
Aarhus
0 : 2
Nordsjaelland
3rd Round
Naestved
0 : 3
Silkeborg
SGI
0 : 6
Middelfart
BSF
0 : 5
Nordsjaelland
AB Copenhagen
0 : 3
Aarhus
Brabrand
0 : 3
Vejle
Næsby
1 : 2
Nykobing FC
Vanløse
 
1 : 3
Aalborg
Thisted FC
2 : 1
Helsingor
HB Koge
1 : 4
Sonderjyske
Roskilde
1 : 2
Fremad Amager
Aarhus Fremad
4 : 0
Brondby
Ishøj
2 : 3
Viborg
FA 2000
0 : 6
Midtjylland
Hobro
1 : 1
FC Copenhagen
 
Hørsholm-Usserød
1 : 2
Horsens
Vendsyssel
0 : 2
Randers FC
2nd Round
Helsingor
2 : 0
Lyngby
Hedensted
1 : 2
Thisted FC
Varde
0 : 2
Aarhus Fremad
Middelfart
1 : 0
FC Fredericia
Kastrup
1 : 2
AB Copenhagen
Jyllinge
0 : 5
Naestved
Kerteminde
1 : 1
HB Koge
Tårnby FF
1 : 2
Fremad Amager
Silkeborg KFUM
0 : 1
Brabrand
Marienlyst
0 : 3
Vejle
Brønshøj
1 : 5
Ishøj
Kolding IF
 
0 : 2
Sonderjyske
Hørsholm-Usserød
5 : 0
Tuse
Viby
0 : 7
Viborg
Ringkøbing
1 : 2
Horsens
Næsby
3 : 2
Skive
 
 
Culpa
0 : 3
Roskilde
Allerød
0 : 3
FA 2000
Frem
0 : 1
Nordsjaelland
Frederikshavn
2 : 7
Vendsyssel
 
FC Nakskov
0 : 4
Vanløse
Vatanspor
0 : 8
Aarhus
SGI
0 : 1
Jammerbugt
SfB-Oure
0 : 3
Hobro
BSF
1 : 0
Karlslunde
Nykobing FC
1 : 1
Odense
1st Round
B 93
1 : 3
Roskilde
Vejgaard
0 : 2
Hobro
Kjellerup
1 : 4
Silkeborg KFUM
Odder
2 : 2
Brabrand
Skovshoved
0 : 4
HB Koge
Allerød
3 : 1
KFUM Roskilde
Herlev
0 : 2
Vanløse
Hvidovre
2 : 4
Helsingor
Såby
1 : 3
Frem
Ringsted
0 : 3
Naestved
HIK
0 : 1
Nykobing FC
Fremad Amager
1 : 0
Hillerød
Varde
3 : 3
Tarup-Paarup
Slagelse B&I
0 : 5
Sonderjyske
Broager
0 : 8
FC Fredericia
OKS
1 : 5
Vejle
Aabenraa
1 : 2
SfB-Oure
Hedensted
1 : 0
Dalum
Give Fremad
0 : 7
Middelfart
Klitmøller
1 : 2
Jammerbugt
VRI
 
0 : 2
Viby
AIA-Tranbjerg
0 : 9
Aarhus Fremad
Farsø/Ullits
1 : 4
Skive
Nørresundby
1 : 5
Thisted FC
Solrød
0 : 3
Ishøj
Avarta
1 : 3
FA 2000
 
KFUM
1 : 3
Karlslunde
Vatanspor
2 : 0
Lyseng
Øster Hornum
0 : 8
Ringkøbing
Kolding IF
2 : 0
Esbjerg
VSK Århus
1 : 3
Vendsyssel
LUIF
0 : 6
Brønshøj
B 1909
0 : 1
Marienlyst
FB
2 : 4
AB Copenhagen
Tuse
2 : 1
NB Bornholm
SGI
2 : 2
Marstal / Rise
Frederikshavn
3 : 0
ASA Aarhus
Tune
1 : 5
Tårnby FF
Jyllinge
3 : 0
BK Union
Dragør
0 : 5
BSF
Mosede
0 : 3
Kastrup
Munkebo
0 : 1
Kerteminde
B 1973 Herlev
0 : 4
FC Nakskov
Slagelse B&I
0 : 4
Hørsholm-Usserød
Culpa
2 : 0
Maribo