Group A Games W D L Goals Diff Form Points
1 Istanbul Basaksehir 2 2 0 0 7-0 7 6
2 Hearts 2 1 0 1 2-4 -2 3
3 RFS 2 0 1 1 1-3 -2 1
4 Fiorentina 2 0 1 1 1-4 -3 1
Group B Games W D L Goals Diff Form Points
1 West Ham 2 2 0 0 6-3 3 6
2 Anderlecht 2 1 1 0 1-0 1 4
3 FCSB 2 0 1 1 1-3 -2 1
4 Silkeborg 2 0 0 2 2-4 -2 0
Group C Games W D L Goals Diff Form Points
1 Villarreal 2 2 0 0 6-4 2 6
2 Lech Poznan 2 1 0 1 7-5 2 3
3 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 1-2 -1 1
4 Austria Vienna 2 0 1 1 1-4 -3 1
Group D Games W D L Goals Diff Form Points
1 FC Koln 2 1 1 0 5-3 2 4
2 Nice 2 0 2 0 2-2 0 2
3 Partizan 2 0 2 0 4-4 0 2
4 Slovacko 2 0 1 1 5-7 -2 1
Group E Games W D L Goals Diff Form Points
1 AZ Alkmaar 2 2 0 0 5-1 4 6
2 Dnipro-1 2 1 0 1 3-2 1 3
3 Apollon Limassol 2 0 1 1 1-3 -2 1
4 Vaduz 2 0 1 1 1-4 -3 1
Group F Games W D L Goals Diff Form Points
1 Gent 2 1 1 0 3-0 3 4
2 Djurgarden 2 1 1 0 3-2 1 4
3 Molde 2 0 1 1 2-3 -1 1
4 Shamrock Rovers 2 0 1 1 0-3 -3 1
Group G Games W D L Goals Diff Form Points
1 Slavia Prague 2 1 1 0 4-3 1 4
2 Sivasspor 2 1 1 0 2-1 1 4
3 CFR Cluj 2 0 1 1 1-2 -1 1
4 Ballkani 2 0 1 1 3-4 -1 1
Group H Games W D L Goals Diff Form Points
1 Basel 2 2 0 0 4-1 3 6
2 Pyunik Yerevan 2 1 0 1 3-3 0 3
3 Zalgiris 2 0 1 1 0-1 -1 1
4 Slovan Bratislava 2 0 1 1 0-2 -2 1
Player Team G A
1 Albion Rrahmani Ballkani 7 1
2 Budu Zivzivadze Videoton FC 6 1
3 Joel Joshoghene Asoro Djurgarden 6 0
4 Mikael Ishak Lech Poznan 6 2
5 D. de Wit AZ Alkmaar 6 1
6 Nikola Krstović Dunajska Streda 5 0
7 Andre Anthony Gray Aris Thessalonikis 5 0
8 Vangelis Pavlidis AZ Alkmaar 4 4
9 M. Skóraś Lech Poznan 4 1
10 D. Aleksić Istanbul Basaksehir 4 0
11 K. Velde Lech Poznan 4 0
12 E. Breivik Molde 4 0
13 Matthew Guillaumier Hamrun Spartans 4 0
14 Rotem Hatuel Hapoel Beer Sheva 4 0
15 Meriton Korenica Ballkani 4 0
16 Jefferson Mateus de Assis Estácio Gzira United 4 0
17 Ivi López Rakow 4 0
18 Andrej Ilić RFS 4 0
19 Ricardo Jorge Pires Gomes Partizan 4 0
20 Jean-Pierre Nsame Young Boys 4 2
1st Qualifying Round
Gzira United
1 : 1
Atlètic Club d'Escaldes
Larne
0 : 0
St Joseph S Fc
Inter Turku
1 : 0
Drita
 
Vikingur Gota
1 : 0
Europa
Alashkert
1 : 0
Hamrun Spartans
Breidablik
0 : 1
UE Santa Coloma
Panevėžys
 
0 : 0
Milsami
KuPS
2 : 0
Dila
Borac Banja Luka
2 : 0
B36 Torshavn
Saburtalo Tbilisi
0 : 1
Partizani
Pogon Szczecin
4 : 1
KR Reykjavik
Magpies
2 : 1
Crusaders FC
Flora
1 : 0
SJK
Ruzomberok
2 : 0
Kauno Žalgiris
Dinamo Tbilisi
2 : 3
Paide
Sf.Gheorghe
1 : 2
Mura
Olimpija Ljubljana
1 : 1
FC Differdange 03
Floriana
0 : 0
Petrocub
Laci
0 : 0
Iskra
FK Liepaja
1 : 0
Gjilani
Bala Town
1 : 2
Sligo Rovers
 
Tre Fiori
0 : 1
Fola
Dinamo Minsk
1 : 1
Dečić
Shkendija
2 : 0
Ararat
HB
1 : 0
Newtown AFC
Lechia Gdansk
4 : 1
Akademija Pandev
Buducnost Podgorica
2 : 0
Llapi
 
Dunajska Streda
 
2 : 1
Cliftonville FC
Derry City
 
0 : 2
Riga
Tre Penne
0 : 2
Tuzla City
Drita
3 : 0
Inter Turku
Gjilani
3 : 1
FK Liepaja
Akademija Pandev
1 : 2
Lechia Gdansk
Europa
1 : 2
Vikingur Gota
Ararat
2 : 2
Shkendija
Paide
1 : 2
Dinamo Tbilisi
Milsami
2 : 0
Panevėžys
Kauno Žalgiris
0 : 0
Ruzomberok
Tuzla City
6 : 0
Tre Penne
SJK
4 : 2
Flora
 
 
Riga
2 : 0
Derry City
Dila
0 : 0
KuPS
Atlètic Club d'Escaldes
0 : 1
Gzira United
B36 Torshavn
 
3 : 1
Borac Banja Luka
 
Petrocub
1 : 0
Floriana
Newtown AFC
2 : 1
HB
FC Differdange 03
 
1 : 2
Olimpija Ljubljana
Hamrun Spartans
4 : 1
Alashkert
Mura
2 : 1
Sf.Gheorghe
Llapi
2 : 2
Buducnost Podgorica
Sligo Rovers
0 : 1
Bala Town
Partizani
0 : 1
Saburtalo Tbilisi
KR Reykjavik
1 : 0
Pogon Szczecin
St Joseph S Fc
 
0 : 1
Larne
Fola
3 : 1
Tre Fiori
Dečić
1 : 2
Dinamo Minsk
Iskra
0 : 1
Laci
Cliftonville FC
0 : 3
Dunajska Streda
Crusaders FC
3 : 1
Magpies
UE Santa Coloma
4 : 1
Breidablik
 
2nd Qualifying Round
Hibernians
3 : 2
FC Levadia Tallinn
KF Tirana
0 : 1
Zrinjski
La Fiorita
0 : 4
Ballkani
Botev Plovdiv
0 : 0
APOEL
Vikingur Gota
0 : 2
Dunajska Streda
Sutjeska
0 : 0
Klaksvik
Kyzylzhar
 
1 : 2
Osijek
Tobol
2 : 0
Lincoln Red Imps
K. Almaty
0 : 1
Kisvarda
FK Liepaja
0 : 1
Young Boys
Ararat Armenia
0 : 0
Paide
Valmiera
1 : 2
Shkendija
Makedonija GjP
 
0 : 0
CSKA Sofia
Lech Poznan
5 : 0
Dinamo Batumi
Zira
0 : 3
Maccabi Tel Aviv
Molde
4 : 1
Elfsborg
 
Koper
0 : 1
Vaduz
Saburtalo Tbilisi
1 : 0
FCSB
SJK
0 : 1
Lillestrom
KuPS
2 : 2
Milsami
Suduva
0 : 1
Viborg
Pogon Szczecin
1 : 1
Brondby
Ruzomberok
0 : 3
Riga
Antwerp
0 : 0
Drita
Videoton FC
4 : 1
Qabala
 
Levski Sofia
2 : 0
PAOK
Vorskla Poltava
3 : 2
AIK
Sparta Prague
0 : 0
Viking
Gzira United
2 : 2
Radnicki Nis
Rapid Vienna
0 : 0
Lechia Gdansk
St Joseph S Fc
 
 
0 : 4
Slavia Prague
B36 Torshavn
1 : 0
Tre Fiori
Basel
 
2 : 0
Crusaders FC
Petrocub
0 : 0
Laci
 
CFR Cluj
3 : 0
Inter Club d'Escaldes
Aris Limassol
2 : 0
Neftchi Baku
Hapoel Beer Sheva
2 : 1
Dinamo Minsk
Istanbul Basaksehir
1 : 1
Maccabi Netanya
 
Racing FC Union Luxembourg
1 : 4
Cukaricki
Aris Thessalonikis
5 : 1
FC Gomel
Sepsi Sf. Gheorghe
3 : 1
Olimpija Ljubljana