Player Team G A
1 M. Sekulić Botev Plovdiv 5 0
2 Rick Ludogorets 5 0
3 T. Yordanov Arda 4 0
4 T. Nedelev Ludogorets 3 0
5 Rwan Cruz Ludogorets 3 0
6 U. Emmanuel Botev Plovdiv 3 0
7 C. Boukholda Etar Veliko Tarnovo 3 0
8 D. Kostadinov Septemvri Sofia 3 0
9 I. Popov Botev Plovdiv 2 0
10 M. Tissera Ludogorets 2 0
11 D. Moreno CSKA Sofia 2 0
12 Caio Vidal Ludogorets 2 0
13 S. Akere Botev Plovdiv 2 0
14 I. Tasev Pirin Blagoevgrad 2 0
15 Pedrinho CSKA 1948 2 0
16 L. Godoy Beroe 2 0
17 R. Tsonev Arda 2 0
18 Viktor Vasilev Litex 2 0
19 Ricardinho Levski Sofia 2 0
20 B. Dione Lokomotiv Plovdiv 2 0
Final
Ludogorets
2 : 3
Botev Plovdiv
Semi-finals
CSKA Sofia
 
0 : 1
Botev Plovdiv
 
Ludogorets
4 : 0
Hebar 1918
Botev Plovdiv
2 : 0
CSKA Sofia
Hebar 1918
0 : 5
Ludogorets
Quarter-finals
Botev Plovdiv
2 : 1
Spartak Varna
Hebar 1918
2 : 1
Pirin Blagoevgrad
CSKA Sofia
1 : 0
Arda
Ludogorets
3 : 1
CSKA 1948
Round of 16
Lokomotiv Sofia
0 : 0
Spartak Varna
Pirin Blagoevgrad
2 : 1
Botev Vratsa
Arda
4 : 1
Litex
Slavia Sofia
0 : 1
CSKA Sofia
Hebar 1918
2 : 1
Levski Sofia
Ludogorets
4 : 0
Lokomotiv Plovdiv
 
CSKA 1948
2 : 1
Beroe
Etar Veliko Tarnovo
2 : 4
Botev Plovdiv
Round of 32
Dobrudzha
 
3 : 4
Lokomotiv Plovdiv
Spartak Pleven
0 : 1
Lokomotiv Sofia
Vihren
 
0 : 1
Pirin Blagoevgrad
Septemvri Tervel
0 : 4
Arda
Sportist Svoge
0 : 1
Hebar 1918
Litex
1 : 0
Cherno More
Septemvri Sofia
5 : 5
Botev Vratsa
Maritsa Plovdiv
0 : 1
CSKA 1948
Spartak Varna
1 : 0
Levski Krumovgrad
Strumska Slava
0 : 3
Botev Plovdiv
Chernomorets Balchik
0 : 3
CSKA Sofia
Bdin
1 : 2
Beroe
Chernomorets 1919 Burgas
2 : 3
Etar Veliko Tarnovo
Balkan Botevgrad
0 : 4
Ludogorets
Dunav Ruse
1 : 3
Levski Sofia
 
Yantra 2019
1 : 4
Slavia Sofia
Preliminary Round
Kyustendil
1 : 1
Dunav Ruse
Svetkavitsa Targovishte
1 : 4
Litex
Rozova dolina
0 : 1
Bdin
Vihren
4 : 3
Marek
Metalurg Pernik
0 : 1
Chernomorets Balchik
 
Spartak Varna
3 : 1
Fratria
Chernolomets 1919
0 : 1
Dobrudzha
Septemvri Tervel
1 : 0
Belasitsa
Septemvri Glozhene
0 : 3
Spartak Pleven
Sayana Haskovo
0 : 3
Yantra 2019
Lozen Suhindol
0 : 5
Strumska Slava
Balkan Botevgrad
2 : 1
Montana
Nesebar
2 : 4
Septemvri Sofia
Lokomotiv G. Oryahovitsa
1 : 2
Sportist Svoge
Spartak Plovdiv
0 : 5
Maritsa Plovdiv
Sevlievo
1 : 3
Chernomorets 1919 Burgas
Zonal Finals
Svetkavitsa Targovishte
2 : 1
Benkovski Isperih
Zagorets
1 : 1
Rozova dolina
Lozen Suhindol
3 : 0
Ozren Golyam izvor
Vihar Nikolovo
3 : 4
Septemvri Glozhene
Rodopa Smolyan
0 : 1
Spartak Plovdiv
Sevlievo
2 : 1
Partizan
Natsional Sofia
1 : 3
Balkan Botevgrad
Nesebar
3 : 0
Yambol 1915
Regional Finals
Zagorets
7 : 0
Samuil Samuilovo
Chirpan
1 : 3
Rozova dolina
Septemvri Glozhene
2 : 1
Lokomotiv Mezdra
Obelya city
3 : 0
Natsional Sofia
Metalurg Pernik
1 : 0
FK Minyor Pernik
Yambol 1915
5 : 0
Aprilets Boyadzhik
Levski Brest
1 : 5
Partizan
Sevlievo
1 : 1
Boruna Tsareva livada
Atletik Kuklen
0 : 1
Spartak Plovdiv
Sayana Haskovo
4 : 0
Dimitrovgrad
Botev Ihtiman
4 : 3
Balkan Botevgrad
Sozopol
1 : 1
Nesebar
Regional Quarter-finals
FK Rakovski
0 : 4
Asenovets
Sekirovo
0 : 4
Spartak Plovdiv
Rakovski 2018
0 : 3
Atletik Kuklen
Metalik Sopot
0 : 5
Gigant Saedinenie
Regional Semi-finals
FK Minyor Pernik
7 : 0
Sportist Dragichevo
FK Harmanli
5 : 0
Sayana Haskovo
Levski Rakovski
1 : 4
Obelya city
Metalurg Pernik
5 : 0
Druzhba Meshtitsa
Spartak Plovdiv
4 : 1
Gigant Saedinenie
Zvezdenburg Burgas
0 : 3
Nesebar
Pomorie
1 : 3
Sozopol
FK Svilengrad
1 : 2
Dimitrovgrad
Balkan Botevgrad
4 : 1
Rilski Sportist
Botev Ihtiman
2 : 1
Chavdar Etropole
Atletik Kuklen
3 : 1
Asenovets