Player Team G A
1 K. Hansen Almere City FC 5 0
2 M. Smit Cambuur 5 0
3 Róber NEC Nijmegen 4 1
4 T. de Vries DEM 4 0
5 S. van Duijn Quick Boys 4 0
6 D. de Meij Blauw Geel 4 0
7 T. Pieters USV Hercules 3 1
8 K. Sierhuis Sittard 3 0
9 T. Baeten G.A. Eagles 3 0
10 A. El Azzouti Spakenburg 3 0
11 Y. Bouw Eemdijk 3 0
12 K. Ogawa NEC Nijmegen 3 0
13 M. Hassan OJC Rosmalen 3 0
14 D. Knuiman Ijsselmeervogels 3 0
15 O. Edvardsen G.A. Eagles 3 0
16 P. van Amersfoort Heerenveen 3 0
17 R. Kriwak Dordrecht 3 0
18 M. Habtemariam GVV Unitas 3 0
19 R. Postema Groningen 3 0
20 R. Uldriķis Cambuur 2 2
Semi-finals
Cambuur
1 : 2
NEC Nijmegen
Feyenoord
:
Groningen
Quarter-finals
NEC Nijmegen
3 : 0
Den Haag
Cambuur
3 : 1
Vitesse
Feyenoord
2 : 0
AZ Alkmaar
Groningen
0 : 0
Sittard
Round of 16
Excelsior Maassluis
1 : 2
Den Haag
Excelsior
0 : 2
Groningen
AZ Alkmaar
3 : 3
Quick Boys
NEC Nijmegen
2 : 1
G.A. Eagles
Almere City FC
1 : 2
Sittard
Vitesse
1 : 0
AFC Amsterdam
Feyenoord
1 : 0
PSV Eindhoven
USV Hercules
3 : 4
Cambuur
2nd Round
Quick Boys
2 : 0
De graafschap
Dordrecht
0 : 3
Cambuur
FC Eindhoven
0 : 2
Sittard
Spakenburg
2 : 3
Excelsior
DEM
0 : 1
Excelsior Maassluis
Willem II
1 : 3
Groningen
Den Haag
2 : 0
Sparta Rotterdam
HHC
2 : 3
AZ Alkmaar
GVVV Veenendaal
1 : 6
NEC Nijmegen
RKAV Volendam
0 : 1
AFC Amsterdam
Feyenoord
2 : 1
Utrecht
USV Hercules
3 : 2
Ajax
G.A. Eagles
7 : 1
De Treffers
Katwijk
1 : 2
Almere City FC
 
Vitesse
1 : 0
Heerenveen
PSV Eindhoven
3 : 1
Twente
1st Round
De graafschap
2 : 0
FC Emmen
De Treffers
4 : 0
UNA
 
Spakenburg
3 : 1
Helmond Sport
Koninklijke HFC
 
1 : 4
G.A. Eagles
OJC Rosmalen
1 : 8
Almere City FC
Noordwijk
0 : 1
Den Haag
 
Groene Ster
0 : 1
Vitesse
GVVV Veenendaal
1 : 0
Telstar
Heerenveen
5 : 1
Venlo
Quick Boys
1 : 0
Breda
FC Lisse
1 : 3
Dordrecht
Utrecht
3 : 2
Waalwijk
HHC
2 : 0
Heracles
Rijnsburgse Boys
0 : 1
Groningen
SVV Scheveningen
 
0 : 0
USV Hercules
Ijsselmeervogels
0 : 2
Sparta Rotterdam
DEM
3 : 1
Hoogeveen
Sparta Nijkerk
0 : 1
Sittard
AFC Amsterdam
1 : 0
Zwolle
RKAV Volendam
5 : 0
Eemdijk
Katwijk
5 : 0
TEC
 
Den Bosch
1 : 2
Excelsior
Cambuur
4 : 1
MVV
FC OSS
0 : 1
FC Eindhoven
SJC Noordwijk
1 : 3
Willem II
NEC Nijmegen
5 : 3
Roda
Excelsior Maassluis
1 : 0
FC Volendam
2nd Preliminary Round
SVV Scheveningen
2 : 1
Hoek
DVS 33 Ermelo
0 : 2
Ijsselmeervogels
Sparta Nijkerk
4 : 2
GVV Unitas
Olde Veste '54
0 : 2
Noordwijk
Eemdijk
3 : 2
Harkemase Boys
Csv Apeldoorn
1 : 3
OJC Rosmalen
GVVV Veenendaal
5 : 2
Barendrecht
Spakenburg
1 : 0
VV Scherpenzeel
 
DEM
3 : 1
Sportlust '46
RKAV Volendam
3 : 0
Westlandia
RKSV Nuenen
0 : 0
Excelsior Maassluis
Groene Ster
1 : 0
Kozakken Boys
ADO '20
0 : 1
Quick Boys
TEC
2 : 0
Meerssen
SJC Noordwijk
0 : 0
Gemert
Vvsb
1 : 2
UNA
Hoogeveen
3 : 0
Staphorst
Kloetinge
1 : 3
Koninklijke HFC
FC Lisse
1 : 0
Blauw Geel
HVCH
1 : 3
De Treffers
ACV
1 : 5
USV Hercules
1st Preliminary Round
SJC Noordwijk
2 : 1
Bon Boys
Eemdijk
5 : 0
Bunde
Nieuwkoop
0 : 2
RKAV Volendam
Barendrecht
2 : 1
SC Genemuiden
Hoek
3 : 2
SteDoCo
Blauw Geel
5 : 1
SVOD '22
DVS 33 Ermelo
1 : 0
URK
Kloetinge
6 : 0
BOL
Sparta Nijkerk
2 : 0
ONS Sneek
Csv Apeldoorn
1 : 0
HSV ODIN 59
Ijsselmeervogels
2 : 1
TOGB
TEC
1 : 1
Dovo
Vvsb
3 : 3
Rijnvogels
DEM
1 : 0
XerxesDZB (Zat)
AGB
1 : 2
Olde Veste '54
AWC
1 : 2
Staphorst
Hsc 21
3 : 4
Harkemase Boys
GVV Unitas
4 : 0
Blauw Wit '34
Purmersteijn
0 : 2
Sportlust '46
Veensche Boys
1 : 2
HVCH
USV Hercules
2 : 1
Berkum
Zwaluw VFC
1 : 5
VV Scherpenzeel
Baronie
0 : 1
Hoogeveen
OJC Rosmalen
5 : 1
OSS '20
Avanti '31
0 : 3
Meerssen
Jubbega
 
3 : 5
UNA
Westlandia
3 : 1
HV & CV Quick
RKSV Nuenen
4 : 2
Chevremont
Kampong
2 : 4
Gemert
Groene Ster
6 : 0
Groen Wit '62