|
---|
№ | Гравець | Команда | Г | А |
---|---|---|---|---|
1 | M. Remacle | Корона Кельце | 4 | 0 |
2 | Jordi Sánchez | Відзев Лодзь | 3 | 0 |
3 | Ángel Rodado | Вісла Краків | 3 | 0 |
4 | S. Sobczak | Вісла Краків | 3 | 0 |
5 | D. Matuszewski | Carina Gubin | 3 | 0 |
6 | M. Podgórski | Stal Brzeg | 3 | 0 |
7 | M. Ameyaw | Пяст Глівіце | 2 | 0 |
8 | P. Dziczek | Пяст Глівіце | 2 | 0 |
9 | Jesús Imaz | Ягеллонія Белосток | 2 | 0 |
10 | Nené | Ягеллонія Белосток | 2 | 0 |
11 | A. Mosór | Пяст Глівіце | 2 | 0 |
12 | K. Grosicki | Погонь Щецин | 2 | 0 |
13 | E. Koulouris | Погонь Щецин | 2 | 0 |
14 | Adrián Dalmau | Корона Кельце | 2 | 0 |
15 | Jorge Félix | Пяст Глівіце | 2 | 0 |
16 | Fábio Nunes | Відзев Лодзь | 2 | 0 |
17 | José Naranjo | Ягеллонія Белосток | 2 | 0 |
18 | Afimico Pululu | Ягеллонія Белосток | 2 | 0 |
19 | L. Ennali | Гурнік Забже | 2 | 0 |
20 | I. Rondić | Відзев Лодзь | 2 | 0 |
Final | ||
---|---|---|
Погонь Щецин
|
|
Вісла Краків
|
Semi-finals | ||
---|---|---|
Вісла Краків
|
|
Пяст Глівіце
|
Погонь Щецин
|
|
Ягеллонія Белосток
|
Quarter-finals | ||
---|---|---|
Пяст Глівіце
|
|
Ракув Ченстохова
|
Лєх Познань
|
|
Погонь Щецин
|
Ягеллонія Белосток
|
|
Корона Кельце
|
Вісла Краків
|
|
Відзев Лодзь
|
Round of 16 | ||
---|---|---|
Погонь Щецин
|
|
Гурнік Забже
|
Ягеллонія Белосток
|
|
Варта
|
Сталь Мелець
|
|
Відзев Лодзь
|
Ракув Ченстохова
|
|
Краковія
|
Корона Кельце
|
|
Легія
|
Carina Gubin
|
|
Пяст Глівіце
|
Вісла Краків
|
|
Stal Rzeszow
|
Арка Гдиня
|
|
Лєх Познань
|
Round of 32 | ||
---|---|---|
Legia Warszawa II
|
|
Корона Кельце
|
Stal Brzeg
|
|
Варта
|
Carina Gubin
|
|
Stal Stalowa Wola
|
Заглембе Сосновець
|
|
Гурнік Забже
|
Термаліка
|
|
Пяст Глівіце
|
Stal Rzeszow
|
|
Пуща
|
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Лєх Познань
|
Краковія
|
|
Заглембе Любін
|
Лодзь
|
|
Ракув Ченстохова
|
Tychy 71
|
|
Легія
|
Подбескідзє Бельсько-Бяла
|
|
Погонь Щецин
|
Вісла Краків
|
|
Polonia Warszawa
|
Garbarnia Kraków
|
|
Сталь Мелець
|
Polonia Bytom
|
|
Арка Гдиня
|
Resovia Rzeszow
|
|
Ягеллонія Белосток
|
Wisła Puławy
|
|
Відзев Лодзь
|
1st Round | ||
---|---|---|
Miedź Legnica II
|
|
Stal Rzeszow
|
Jagiellonia II
|
|
Корона Кельце
|
Pogoń Siedlce
|
|
Подбескідзє Бельсько-Бяла
|
Start Krasnystaw
|
|
Zawisza Bydgoszcz
|
Wieczysta Kraków
|
|
Пяст Глівіце
|
Wisła Puławy
|
|
Chrobry Glogow
|
Медзь Лєгніца
|
|
Арка Гдиня
|
Motor Lublin
|
|
Пуща
|
Concordia Elbląg
|
|
Відзев Лодзь
|
Kalisz
|
|
Лодзь
|
Odra Opole
|
|
Сталь Мелець
|
SKRA Częstochowa
|
|
Polonia Warszawa
|
Ягеллонія Белосток
|
|
Шльонськ Вроцлав
|
Stal Brzeg
|
|
Unia Skierniewice
|
Garbarnia Kraków
|
|
Радомяк Радом
|
Legia Warszawa II
|
|
Рух Хожув
|
Carina Gubin
|
|
Radunia Stężyca
|
Sokół Kleczew
|
|
Заглембе Любін
|
Gryf Wejherowo
|
|
Заглембе Сосновець
|
Гурнік Ленчна
|
|
Краковія
|
Stal Stalowa Wola
|
|
Znicz Pruszkow
|
KSZO 1929
|
|
Варта
|
Chojniczanka Chojnice
|
|
Resovia Rzeszow
|
GKS Katowice
|
|
Гурнік Забже
|
Pogoń Szczecin II
|
|
Polonia Bytom
|
Tychy 71
|
|
Вісла Плоцьк
|
Kotwica Kołobrzeg
|
|
Термаліка
|
Вісла Краків
|
|
Лехія Гданськ
|
Preliminary Round | ||
---|---|---|
Kotwica Kołobrzeg
|
|
Zagłębie Lubin II
|
Kalisz
|
|
Jastrzębie
|
Znicz Pruszkow
|
|
Górnik Polkowice
|
Сандецья
|
|
Garbarnia Kraków
|
Pogoń Siedlce
|
|
Olimpia Elbląg
|
Stomil Olsztyn
|
|
Radunia Stężyca
|
Wisła Puławy
|
|
Hutnik Kraków
|
Motor Lublin
|
|
Lech Poznań II
|
Chojniczanka Chojnice
|
|
Śląsk Wrocław II
|
Polonia Warszawa
|
|
Siarka Tarnobrzeg
|