|
|||
---|---|---|---|
Regular Season - 1 | Карвіна - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 2 | Слован Ліберець - Сігма Оломоуц | : | |
Regular Season - 3 | Слован Ліберець - Славія Прага | : | |
Regular Season - 4 | Тепліце - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 5 | Слован Ліберець - Пардубіце | : | |
Regular Season - 6 | Банік Острава - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 7 | Слован Ліберець - Вікторія Пльзень | : | |
Regular Season - 8 | Млада-Болеслав - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 9 | Слован Ліберець - Богеміанс 1905 | : | |
Regular Season - 10 | Дукла Прага - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 11 | Слован Ліберець - Яблонець | : | |
Regular Season - 12 | Спарта Прага - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 13 | Слован Ліберець - Словацко | : | |
Regular Season - 14 | Чеське-Будейовице - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 15 | Слован Ліберець - Градець-Кралове | : | |
Regular Season - 16 | Сігма Оломоуц - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 17 | Славія Прага - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 18 | Слован Ліберець - Тепліце | : | |
Regular Season - 19 | Пардубіце - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 20 | Слован Ліберець - Банік Острава | : | |
Regular Season - 21 | Вікторія Пльзень - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 22 | Слован Ліберець - Млада-Болеслав | : | |
Regular Season - 23 | Богеміанс 1905 - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 24 | Слован Ліберець - Дукла Прага | : | |
Regular Season - 25 | Яблонець - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 26 | Слован Ліберець - Спарта Прага | : | |
Regular Season - 27 | Словацко - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 28 | Слован Ліберець - Чеське-Будейовице | : | |
Regular Season - 29 | Градець-Кралове - Слован Ліберець | : | |
Regular Season - 30 | Слован Ліберець - Карвіна | : |
№ | Czech Liga: Championship Round | Ігри | В | Н | П | З-П | Р | Форма | Очки |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Спарта Прага | 35 | 27 | 6 | 2 | 82-30 | 52 | 87 | |
2
|
Славія Прага | 35 | 26 | 7 | 2 | 76-24 | 52 | 85 | |
3
|
Вікторія Пльзень | 35 | 21 | 7 | 7 | 76-40 | 36 | 70 | |
4
|
Банік Острава | 35 | 14 | 7 | 14 | 56-48 | 8 | 49 | |
5
|
Млада-Болеслав | 35 | 13 | 8 | 14 | 51-59 | -8 | 47 | |
6
|
Словацко | 35 | 12 | 8 | 15 | 45-56 | -11 | 44 |
№ | Czech Liga: Relegation Round | Ігри | В | Н | П | З-П | Р | Форма | Очки |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Яблонець | 35 | 9 | 14 | 12 | 45-50 | -5 | 41 | |
2
|
Пардубіце | 35 | 11 | 7 | 17 | 39-47 | -8 | 40 | |
3
|
Богеміанс 1905 | 35 | 9 | 12 | 14 | 34-48 | -14 | 39 | |
4
|
Карвіна | 35 | 8 | 8 | 19 | 38-62 | -24 | 32 | |
5
|
Чеське-Будейовице | 35 | 7 | 8 | 20 | 41-70 | -29 | 29 | |
6
|
Злін | 35 | 5 | 12 | 18 | 40-69 | -29 | 27 |
№ | Czech Liga: Regular Season | Ігри | В | Н | П | З-П | Р | Форма | Очки |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Спарта Прага | 30 | 24 | 4 | 2 | 70-26 | 44 | 76 | |
2
|
Славія Прага | 30 | 22 | 6 | 2 | 62-23 | 39 | 72 | |
3
|
Вікторія Пльзень | 30 | 19 | 5 | 6 | 67-33 | 34 | 62 | |
4
|
Банік Острава | 30 | 13 | 6 | 11 | 48-39 | 9 | 45 | |
5
|
Млада-Болеслав | 30 | 12 | 8 | 10 | 50-46 | 4 | 44 | |
6
|
Словацко | 30 | 11 | 8 | 11 | 39-40 | -1 | 41 | |
7
|
Слован Ліберець | 30 | 10 | 10 | 10 | 46-46 | 0 | 40 | |
8
|
Сігма Оломоуц | 30 | 10 | 7 | 13 | 40-45 | -5 | 37 | |
9
|
Градець-Кралове | 30 | 9 | 10 | 11 | 32-38 | -6 | 37 | |
10
|
Тепліце | 30 | 9 | 9 | 12 | 31-40 | -9 | 36 | |
11
|
Богеміанс 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29-40 | -11 | 35 | |
12
|
Яблонець | 30 | 6 | 12 | 12 | 35-45 | -10 | 30 | |
13
|
Пардубіце | 30 | 7 | 7 | 16 | 29-42 | -13 | 28 | |
14
|
Карвіна | 30 | 6 | 7 | 17 | 30-52 | -22 | 25 | |
15
|
Злін | 30 | 5 | 10 | 15 | 36-61 | -25 | 25 | |
16
|
Чеське-Будейовице | 30 | 6 | 6 | 18 | 34-62 | -28 | 24 |
№ | Гравець | Команда | Г | А |
---|---|---|---|---|
1 | V. Jurečka | Славія Прага | 19 | 5 |
2 | P. Šulc | Вікторія Пльзень | 18 | 4 |
3 | J. Kuchta | Спарта Прага | 17 | 5 |
4 | V. Birmančević | Спарта Прага | 16 | 7 |
5 | M. Chytil | Славія Прага | 16 | 4 |
6 | Ewerton | Банік Острава | 14 | 3 |
7 | L. Haraslín | Спарта Прага | 12 | 1 |
8 | M. Havlík | Словацко | 12 | 0 |
9 | L. Juliš | Сігма Оломоуц | 12 | 0 |
10 | T. Chorý | Вікторія Пльзень | 11 | 3 |
11 | D. Fila | Тепліце | 10 | 2 |
12 | A. Tanko | Банік Острава | 9 | 0 |
13 | Abdulla Yusuf Helal | Млада-Болеслав | 8 | 1 |
14 | L. Krejčí | Спарта Прага | 8 | 4 |
15 | E. Prekop | Богеміанс 1905 | 8 | 1 |
16 | J. Chramosta | Яблонець | 8 | 0 |
17 | K. Daněk | Пардубіце | 8 | 0 |
18 | D. Buchta | Банік Острава | 7 | 3 |
19 | L. Kulenović | Слован Ліберець | 7 | 2 |
20 | L. Jawo | Млада-Болеслав | 7 | 1 |
Regular Season - 1 | ||
---|---|---|
Карвіна
|
|
Слован Ліберець
|
Чеське-Будейовице
|
|
Сігма Оломоуц
|
Словацко
|
|
Славія Прага
|
Градець-Кралове
|
|
Тепліце
|
Яблонець
|
|
Млада-Болеслав
|
Спарта Прага
|
|
Пардубіце
|
Дукла Прага
|
|
Вікторія Пльзень
|
Богеміанс 1905
|
|
Банік Острава
|
Regular Season - 2 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Сігма Оломоуц
|
Славія Прага
|
|
Чеське-Будейовице
|
Тепліце
|
|
Спарта Прага
|
Млада-Болеслав
|
|
Словацко
|
Пардубіце
|
|
Карвіна
|
Вікторія Пльзень
|
|
Градець-Кралове
|
Банік Острава
|
|
Яблонець
|
Дукла Прага
|
|
Богеміанс 1905
|
Regular Season - 3 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Славія Прага
|
Сігма Оломоуц
|
|
Тепліце
|
Спарта Прага
|
|
Дукла Прага
|
Яблонець
|
|
Вікторія Пльзень
|
Словацко
|
|
Богеміанс 1905
|
Градець-Кралове
|
|
Млада-Болеслав
|
Карвіна
|
|
Банік Острава
|
Чеське-Будейовице
|
|
Пардубіце
|
Regular Season - 4 | ||
---|---|---|
Славія Прага
|
|
Сігма Оломоуц
|
Тепліце
|
|
Слован Ліберець
|
Млада-Болеслав
|
|
Чеське-Будейовице
|
Пардубіце
|
|
Словацко
|
Вікторія Пльзень
|
|
Карвіна
|
Банік Острава
|
|
Градець-Кралове
|
Дукла Прага
|
|
Яблонець
|
Богеміанс 1905
|
|
Спарта Прага
|
Regular Season - 5 | ||
---|---|---|
Сігма Оломоуц
|
|
Млада-Болеслав
|
Слован Ліберець
|
|
Пардубіце
|
Славія Прага
|
|
Тепліце
|
Яблонець
|
|
Спарта Прага
|
Словацко
|
|
Банік Острава
|
Градець-Кралове
|
|
Дукла Прага
|
Карвіна
|
|
Богеміанс 1905
|
Чеське-Будейовице
|
|
Вікторія Пльзень
|
Regular Season - 6 | ||
---|---|---|
Тепліце
|
|
Карвіна
|
Млада-Болеслав
|
|
Славія Прага
|
Пардубіце
|
|
Градець-Кралове
|
Вікторія Пльзень
|
|
Сігма Оломоуц
|
Банік Острава
|
|
Слован Ліберець
|
Дукла Прага
|
|
Чеське-Будейовице
|
Богеміанс 1905
|
|
Яблонець
|
Спарта Прага
|
|
Словацко
|
Regular Season - 7 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Вікторія Пльзень
|
Сігма Оломоуц
|
|
Банік Острава
|
Славія Прага
|
|
Пардубіце
|
Тепліце
|
|
Млада-Болеслав
|
Словацко
|
|
Яблонець
|
Градець-Кралове
|
|
Спарта Прага
|
Карвіна
|
|
Дукла Прага
|
Чеське-Будейовице
|
|
Богеміанс 1905
|
Regular Season - 8 | ||
---|---|---|
Млада-Болеслав
|
|
Слован Ліберець
|
Пардубіце
|
|
Сігма Оломоуц
|
Вікторія Пльзень
|
|
Тепліце
|
Банік Острава
|
|
Славія Прага
|
Дукла Прага
|
|
Словацко
|
Спарта Прага
|
|
Карвіна
|
Богеміанс 1905
|
|
Градець-Кралове
|
Яблонець
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 9 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Богеміанс 1905
|
Сігма Оломоуц
|
|
Дукла Прага
|
Славія Прага
|
|
Вікторія Пльзень
|
Тепліце
|
|
Банік Острава
|
Млада-Болеслав
|
|
Пардубіце
|
Градець-Кралове
|
|
Словацко
|
Чеське-Будейовице
|
|
Спарта Прага
|
Карвіна
|
|
Яблонець
|
Regular Season - 10 | ||
---|---|---|
Пардубіце
|
|
Тепліце
|
Вікторія Пльзень
|
|
Млада-Болеслав
|
Банік Острава
|
|
Чеське-Будейовице
|
Дукла Прага
|
|
Слован Ліберець
|
Богеміанс 1905
|
|
Славія Прага
|
Спарта Прага
|
|
Сігма Оломоуц
|
Яблонець
|
|
Градець-Кралове
|
Словацко
|
|
Карвіна
|
Regular Season - 11 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Яблонець
|
Сігма Оломоуц
|
|
Богеміанс 1905
|
Славія Прага
|
|
Спарта Прага
|
Тепліце
|
|
Дукла Прага
|
Млада-Болеслав
|
|
Банік Острава
|
Вікторія Пльзень
|
|
Пардубіце
|
Карвіна
|
|
Градець-Кралове
|
Чеське-Будейовице
|
|
Словацко
|
Regular Season - 12 | ||
---|---|---|
Банік Острава
|
|
Вікторія Пльзень
|
Дукла Прага
|
|
Пардубіце
|
Богеміанс 1905
|
|
Млада-Болеслав
|
Яблонець
|
|
Славія Прага
|
Спарта Прага
|
|
Слован Ліберець
|
Словацко
|
|
Тепліце
|
Градець-Кралове
|
|
Сігма Оломоуц
|
Карвіна
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 13 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Словацко
|
Сігма Оломоуц
|
|
Яблонець
|
Славія Прага
|
|
Дукла Прага
|
Тепліце
|
|
Богеміанс 1905
|
Млада-Болеслав
|
|
Карвіна
|
Пардубіце
|
|
Банік Острава
|
Вікторія Пльзень
|
|
Спарта Прага
|
Чеське-Будейовице
|
|
Градець-Кралове
|
Regular Season - 14 | ||
---|---|---|
Дукла Прага
|
|
Млада-Болеслав
|
Богеміанс 1905
|
|
Пардубіце
|
Спарта Прага
|
|
Банік Острава
|
Яблонець
|
|
Тепліце
|
Словацко
|
|
Вікторія Пльзень
|
Градець-Кралове
|
|
Славія Прага
|
Карвіна
|
|
Сігма Оломоуц
|
Чеське-Будейовице
|
|
Слован Ліберець
|
Regular Season - 15 | ||
---|---|---|
Банік Острава
|
|
Дукла Прага
|
Вікторія Пльзень
|
|
Богеміанс 1905
|
Тепліце
|
|
Чеське-Будейовице
|
Млада-Болеслав
|
|
Спарта Прага
|
Сігма Оломоуц
|
|
Словацко
|
Слован Ліберець
|
|
Градець-Кралове
|
Пардубіце
|
|
Яблонець
|
Славія Прага
|
|
Карвіна
|
Regular Season - 16 | ||
---|---|---|
Сігма Оломоуц
|
|
Слован Ліберець
|
Карвіна
|
|
Пардубіце
|
Чеське-Будейовице
|
|
Славія Прага
|
Словацко
|
|
Млада-Болеслав
|
Яблонець
|
|
Банік Острава
|
Градець-Кралове
|
|
Вікторія Пльзень
|
Спарта Прага
|
|
Тепліце
|
Богеміанс 1905
|
|
Дукла Прага
|
Regular Season - 17 | ||
---|---|---|
Славія Прага
|
|
Слован Ліберець
|
Тепліце
|
|
Сігма Оломоуц
|
Дукла Прага
|
|
Спарта Прага
|
Вікторія Пльзень
|
|
Яблонець
|
Богеміанс 1905
|
|
Словацко
|
Млада-Болеслав
|
|
Градець-Кралове
|
Банік Острава
|
|
Карвіна
|
Пардубіце
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 18 | ||
---|---|---|
Сігма Оломоуц
|
|
Славія Прага
|
Слован Ліберець
|
|
Тепліце
|
Чеське-Будейовице
|
|
Млада-Болеслав
|
Словацко
|
|
Пардубіце
|
Карвіна
|
|
Вікторія Пльзень
|
Градець-Кралове
|
|
Банік Острава
|
Яблонець
|
|
Дукла Прага
|
Спарта Прага
|
|
Богеміанс 1905
|
Regular Season - 19 | ||
---|---|---|
Млада-Болеслав
|
|
Сігма Оломоуц
|
Пардубіце
|
|
Слован Ліберець
|
Тепліце
|
|
Славія Прага
|
Спарта Прага
|
|
Яблонець
|
Банік Острава
|
|
Словацко
|
Дукла Прага
|
|
Градець-Кралове
|
Богеміанс 1905
|
|
Карвіна
|
Вікторія Пльзень
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 20 | ||
---|---|---|
Карвіна
|
|
Тепліце
|
Славія Прага
|
|
Млада-Болеслав
|
Градець-Кралове
|
|
Пардубіце
|
Сігма Оломоуц
|
|
Вікторія Пльзень
|
Слован Ліберець
|
|
Банік Острава
|
Чеське-Будейовице
|
|
Дукла Прага
|
Яблонець
|
|
Богеміанс 1905
|
Словацко
|
|
Спарта Прага
|
Regular Season - 21 | ||
---|---|---|
Вікторія Пльзень
|
|
Слован Ліберець
|
Банік Острава
|
|
Сігма Оломоуц
|
Пардубіце
|
|
Славія Прага
|
Млада-Болеслав
|
|
Тепліце
|
Яблонець
|
|
Словацко
|
Спарта Прага
|
|
Градець-Кралове
|
Дукла Прага
|
|
Карвіна
|
Богеміанс 1905
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 22 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Млада-Болеслав
|
Сігма Оломоуц
|
|
Пардубіце
|
Тепліце
|
|
Вікторія Пльзень
|
Славія Прага
|
|
Банік Острава
|
Словацко
|
|
Дукла Прага
|
Карвіна
|
|
Спарта Прага
|
Градець-Кралове
|
|
Богеміанс 1905
|
Чеське-Будейовице
|
|
Яблонець
|
Regular Season - 23 | ||
---|---|---|
Богеміанс 1905
|
|
Слован Ліберець
|
Дукла Прага
|
|
Сігма Оломоуц
|
Вікторія Пльзень
|
|
Славія Прага
|
Банік Острава
|
|
Тепліце
|
Пардубіце
|
|
Млада-Болеслав
|
Словацко
|
|
Градець-Кралове
|
Спарта Прага
|
|
Чеське-Будейовице
|
Яблонець
|
|
Карвіна
|
Regular Season - 24 | ||
---|---|---|
Тепліце
|
|
Пардубіце
|
Млада-Болеслав
|
|
Вікторія Пльзень
|
Славія Прага
|
|
Богеміанс 1905
|
Слован Ліберець
|
|
Дукла Прага
|
Чеське-Будейовице
|
|
Банік Острава
|
Сігма Оломоуц
|
|
Спарта Прага
|
Градець-Кралове
|
|
Яблонець
|
Карвіна
|
|
Словацко
|
Regular Season - 25 | ||
---|---|---|
Яблонець
|
|
Слован Ліберець
|
Богеміанс 1905
|
|
Сігма Оломоуц
|
Спарта Прага
|
|
Славія Прага
|
Дукла Прага
|
|
Тепліце
|
Банік Острава
|
|
Млада-Болеслав
|
Пардубіце
|
|
Вікторія Пльзень
|
Градець-Кралове
|
|
Карвіна
|
Словацко
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 26 | ||
---|---|---|
Вікторія Пльзень
|
|
Банік Острава
|
Пардубіце
|
|
Дукла Прага
|
Млада-Болеслав
|
|
Богеміанс 1905
|
Славія Прага
|
|
Яблонець
|
Слован Ліберець
|
|
Спарта Прага
|
Тепліце
|
|
Словацко
|
Сігма Оломоуц
|
|
Градець-Кралове
|
Чеське-Будейовице
|
|
Карвіна
|
Regular Season - 27 | ||
---|---|---|
Словацко
|
|
Слован Ліберець
|
Яблонець
|
|
Сігма Оломоуц
|
Дукла Прага
|
|
Славія Прага
|
Богеміанс 1905
|
|
Тепліце
|
Карвіна
|
|
Млада-Болеслав
|
Банік Острава
|
|
Пардубіце
|
Спарта Прага
|
|
Вікторія Пльзень
|
Градець-Кралове
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 28 | ||
---|---|---|
Млада-Болеслав
|
|
Дукла Прага
|
Пардубіце
|
|
Богеміанс 1905
|
Банік Острава
|
|
Спарта Прага
|
Тепліце
|
|
Яблонець
|
Вікторія Пльзень
|
|
Словацко
|
Славія Прага
|
|
Градець-Кралове
|
Сігма Оломоуц
|
|
Карвіна
|
Слован Ліберець
|
|
Чеське-Будейовице
|
Regular Season - 29 | ||
---|---|---|
Дукла Прага
|
|
Банік Острава
|
Богеміанс 1905
|
|
Вікторія Пльзень
|
Спарта Прага
|
|
Млада-Болеслав
|
Яблонець
|
|
Пардубіце
|
Словацко
|
|
Сігма Оломоуц
|
Градець-Кралове
|
|
Слован Ліберець
|
Карвіна
|
|
Славія Прага
|
Чеське-Будейовице
|
|
Тепліце
|
Regular Season - 30 | ||
---|---|---|
Слован Ліберець
|
|
Карвіна
|
Банік Острава
|
|
Богеміанс 1905
|
Сігма Оломоуц
|
|
Чеське-Будейовице
|
Славія Прага
|
|
Словацко
|
Тепліце
|
|
Градець-Кралове
|
Млада-Болеслав
|
|
Яблонець
|
Пардубіце
|
|
Спарта Прага
|
Вікторія Пльзень
|
|
Дукла Прага
|