|
---|
№ | Гравець | Команда | Г | А |
---|---|---|---|---|
1 | D. Bakić | Динамо Мінськ | 5 | 0 |
2 | K. Vardanyan | Вітебськ | 4 | 0 |
3 | A. Butko | Lokomotiv Gomel | 4 | 0 |
4 | D. Mulkevich | Niva | 3 | 0 |
5 | I. Grudko | MKK-Dnepr | 3 | 0 |
6 | A. Kontsevoy | БАТЕ | 3 | 0 |
7 | S. Islamović | БАТЕ | 3 | 0 |
8 | E. Krasnov | Вітебськ | 2 | 0 |
9 | V. Pobudey | Торпедо-БєлАЗ | 2 | 0 |
10 | D. Kovalevich | Шахтар Солігорськ | 2 | 0 |
11 | G. Alykulov | Нєман Гродно | 2 | 0 |
12 | A. Shestyuk | БАТЕ | 2 | 0 |
13 | V. Chebotar | Osipovichy | 2 | 0 |
14 | P. Pampukha | Niva | 2 | 0 |
15 | D. Fedortsov | Niva | 2 | 0 |
16 | K. Parmonov | MKK-Dnepr | 2 | 0 |
17 | A. Fisyuk | Динамо Брест | 2 | 0 |
18 | M. Mokin | Дніпро Могилів | 2 | 0 |
19 | V. Gorbachik | Торпедо-БєлАЗ | 2 | 0 |
20 | E. Simonchik | Bumprom | 2 | 0 |
Semi-finals | ||
---|---|---|
Іслочь
|
|
Торпедо-БєлАЗ
|
Динамо Мінськ
|
|
Нєман Гродно
|
Торпедо-БєлАЗ
|
|
Іслочь
|
Нєман Гродно
|
|
Динамо Мінськ
|
Quarter-finals | ||
---|---|---|
Вітебськ
|
|
Іслочь
|
Нєман Гродно
|
|
ФК Мінськ
|
Торпедо-БєлАЗ
|
|
Шахтар Солігорськ
|
БАТЕ
|
|
Динамо Мінськ
|
Іслочь
|
|
Вітебськ
|
ФК Мінськ
|
|
Нєман Гродно
|
Шахтар Солігорськ
|
|
Торпедо-БєлАЗ
|
Динамо Мінськ
|
|
БАТЕ
|
Round of 16 | ||
---|---|---|
ФК Мінськ
|
|
Дніпро Могилів
|
Динамо Мінськ
|
|
Osipovichy
|
Іслочь
|
|
Arsenal Dzyarzhynsk
|
Шахтар Солігорськ
|
|
Динамо Брест
|
Вітебськ
|
|
Слуцьк
|
Niva
|
|
Торпедо-БєлАЗ
|
Нєман Гродно
|
|
Славія-Мозирь
|
БАТЕ
|
|
Ostrovets FC
|
Round of 32 | ||
---|---|---|
Baranovichi
|
|
Нєман Гродно
|
Miory
|
|
БАТЕ
|
Lida
|
|
Торпедо-БєлАЗ
|
Zhodino Yuzhnoe
|
|
Динамо Мінськ
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
|
ФК Мінськ
|
Ivatsevichi
|
|
Шахтар Солігорськ
|
Вітебськ
|
|
Енергетик-БГУ
|
Bumprom
|
|
Динамо Брест
|
Niva
|
|
Нафтан
|
Slonim
|
|
Славія-Мозирь
|
Volna
|
|
Слуцьк
|
Ostrovets FC
|
|
Сморгонь
|
Lokomotiv Gomel
|
|
Arsenal Dzyarzhynsk
|
Osipovichy
|
|
Гомель
|
Дніпро Могилів
|
|
Бєлшина
|
MKK-Dnepr
|
|
Іслочь
|
2nd Round | ||
---|---|---|
Novaya Pripyat
|
|
MKK-Dnepr
|
Viktoriya Maryina Horka
|
|
Lida
|
Miory
|
|
Torpeda
|
Urozhaynaya
|
|
Niva
|
Livadija
|
|
Volna
|
Ivatsevichi
|
|
Orsha
|
Neman Mosty
|
|
Дніпро Могилів
|
Kobrin
|
|
Baranovichi
|
Fakel Novogrudok
|
|
Osipovichy
|
Traktor Minsk
|
|
Slonim
|
Gazovik
|
|
Вітебськ
|
Mozyr NPZ
|
|
Bumprom
|
Smorgon II
|
|
Lokomotiv Gomel
|
Partizan Salihorsk
|
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
Gorki
|
|
Ostrovets FC
|
Leskhoz
|
|
Zhodino Yuzhnoe
|
1st Round | ||
---|---|---|
Miory
|
|
Gorodok lions
|
Senno
|
|
Gazovik
|
Vertykal
|
|
Leskhoz
|
Gorki
|
|
Tekhnolog
|
Torpeda
|
|
Spartak
|
Urozhaynaya
|
|
BGU Minsk
|
BFSO Dinamo
|
|
Traktor Minsk
|
Viktoriya Maryina Horka
|
|
Kolos Cherven
|
Livadija
|
|
Kronon
|
Fakel Novogrudok
|
|
Slonim City
|
Ivanovo
|
|
Kobrin
|
Smorgon II
|
|
Lida II
|
Neman Mosty
|
|
Neman Belkard
|
Nadezhda
|
|
Novaya Pripyat
|
Partizan Salihorsk
|
|
Molodechno-2018 II
|
Ivatsevichi
|
|
Euroexport
|
Mozyr NPZ
|
|
Zhlobin
|
2nd Preliminary Round | ||
---|---|---|
Lepel
|
|
Miory
|
Polotsk
|
|
Gazovik
|
Postavy
|
|
Gorodok lions
|
Senno
|
|
Niva Tolochin
|
Iput DYuSSh
|
|
Vertykal
|
Torpeda
|
|
Zarya Krugloe
|
Svetlogorsk
|
|
Leskhoz
|
Spartak
|
|
Niva Chausy
|
Energetik
|
|
BFSO Dinamo
|
BGU Minsk
|
|
Торпедо Мінськ
|
Urozhaynaya
|
|
Крумкачи
|
Uni Minsk
|
|
Traktor Minsk
|
Tsentr Futbola
|
|
Euroexport
|
FSK Dyatlovo
|
|
Slonim City
|
Lida II
|
|
Schuchin
|
Smorgon II
|
|
Grodnensky
|
Drogichin
|
|
Nadezhda
|
Novaya Pripyat
|
|
DYuSSh-3 Pinsk
|
Ivanovo
|
|
Agro-Pelishche
|
Berezino
|
|
Partizan Salihorsk
|
Kletsk
|
|
Viktoriya Maryina Horka
|
Krechet
|
|
Ivatsevichi
|
Neman Mosty
|
|
Chayka Zelva
|
Smena Vawkavysk
|
|
Fakel Novogrudok
|
Luninets
|
|
Kobrin
|
Bobovnya
|
|
Kolos Cherven
|
Spartak Slutsk
|
|
Kronon
|
Molodechno-2018 II
|
|
Starye Dorogi
|
Neman Belkard
|
|
Svislach
|
1st Preliminary Round | ||
---|---|---|
Molodechno-2018 II
|
|
FK Viliya
|
Agro-Pelishche
|
|
Pruzhany
|
Krupki
|
|
Kolos Cherven
|
FSK Ostrovets
|
|
Lida II
|
Lyakhavitski Volat
|
|
Tsentr Futbola
|
Serebryanka
|
|
BFSO Dinamo
|
Falko
|
|
Kronon
|
Smorgon II
|
|
Oshmyany
|
Euroexport
|
|
Mikashevichi
|